آموزش برنامه نویسی برای تازه کارها به زبان ساده

مشتبه نرم افزار Word که حروفچینی را راحت کرده است ، سیستم مدیریت محتوا(یا CMS) وردپرس هم برای شما طراحی سایت بدون دانش برنامه نویسی را راحت کرده است. آیا این مطلب برای شما مفید بود؟ سوم اینکه در دوره ای که زندگی می کنیم، همه کسب و کار ها به سمت کسب و کار اینترنتی می روند؛ آیا شما می خواهید از این غافله عقب بمونید؟

دوره آموزش ساخت سایت بدون برنامه نویسی، دوره ای است که شما فقط با دانش اولیه و مقدماتی استفاده از کامپیوتر و اینترنت، می توانید در مدت کوتاه کمتر از 7 یا حتی 1روز، سایت در هر زمینه ای(شرکتی،آموزشی، شخصی، دانلود فیلم و موسیقی، خبری و …) بدون نیاز به دانش برنامه نویسی، طراحی کنید.

بله. کافی است فقط کامپیوتر و اینترنت را در حد مقدماتی بدانید، میتوانید به راحتی آب خوردن هر سایتی بخواهید آماده کنید. اگر برای طراحی سایت نیاز به کمک داشته باشم، پشتیبانی می کنید؟ اگر از این ترس دارید که در مسیر یادگیری و طراحی سایت، تنها بمانید؟ جاوااسکریپت زبانی است که آیندهٔ نسبتاً درخشانی نسبت به سایر رقبا دارا است و همواره جزو ده زبان برتر دنیا بوده است و نیاز به توضیح نیست که جاوااسکریپت هم برای کدنویسی فرانتاند و هم کدنویسی بکاند استفاده میشود به طوری که با یادگیری این زبان میشود با یک تیر دو نشان را زد.

مثلا بعضی CMSها برای ساخت یک فروشگاه آنلاین به کار میروند و بعضی دیگر برای طراحی سایت شخصی مناسب هستند. حالا اگه بخواهید سایت خود را در کمتر از 7 روز دیگر ببینید، برای شروع نیاز به هزینه کمی دارید، تقریبا همه چیز برای شما رایگان است یا حداکثر 200هزار تومان. این سیستم نیازمند به روز رسانی است که پروسهای زمان بر بوده و باید از افراد تخصصی کمک بگیرید تا اطمینان حاصل شود که به روز شده است. با توجه به این موضوع ، پرتال های اینترنتی پا به عرصه وجود گذاشتند و با ارائه سرویسهای دو سویه ، مخاطبان سایت را در بروز رسانی سایت سهیم کردند .

توجه داشته باشید امروزه اکثر قالب های وردپرس از افزونه چند زبانه WPML پشتیبانی می کنند اما با این حال توصیه می کنیم پیش از خرید محصول، سازگاری قالب خود را از فروشنده یا طراح آن استعلام نمایید. شما می توانید آدرس ورود به پیشخوان وردپرس را اختصاصی سازی کنید و آدرس دلخواه خود را معرفی نمایید در این زمینه مبحث تغییر آدرس ورود به وردپرس را جستجو نمایید. به شما این امکان را میدهد تا محتوای خوانا برای کاربران و عنکبوت موتور جستجو ایجاد کنید. استفاده از این نوع سیستم مدیریت محتوا به افرادی پیشنهاد میشود که فقط میخواهند محتواهای ساده در وبسایت خود به اشتراک بگذارند؛ چراکه سیستم مدیریت محتوای سنتی، امکان ایجاد تغییرات و تنظیمات پیشرفته و پیچیده را به کاربران نمیدهد.

را به اشتراک بگذارید. مثلا فرض کنید شما یک فایل یک مگابایتی را روی سایت خود قرار دهبد و پهنای باند ماهیانه سایت شما ۲۰ گیگا بایت می باشد؛ در این صورت این فایل یک مگابایتی در طول ماه 20000 بار می تواند توسط افراد در اینترنت دانلود شود. اما برای خرید و انتخاب هاست و دامنه نیز راه های زیادی پیش روی شما است.

معمولاً روی اینترنت وجود دارد. اگر کسب و کاری دارید و می خواهید کسب و کارتان را در اینترنت گسترش بدهید. اگر ایده ای در ذهن داشتید و خواستید در مورد آن در اینترنت یک سایت داشته باشید. اگر درزمینهی طراحی سایت مبتدی هستید و قصد دارید یک وبسایت ایجاد کنید پیشنهاد میکنیم که از سیستمهای مدیریت محتوا مثل وردپرس استفاده کنید، چراکه طراحی و برنامهنویسی سایت بسیار وقتگیر و هزینهبر است. دقیقا مانند برنامه ی لیست To-Do، ایجاد یک طرح بندی و انجام برخی منطق ها که به اطلاعات ورودی در فرم پاسخ می دهند، شما را به چالش می کشد.

Squarespace برای کاربران کمتر فنی که فقط می خواهند یک وب سایت اولیه ایجاد کنند عالی است. طراحی سایت با وردپرس، بهترین و ساده ترین راه ساخت سایت برای افراد مبتدی است تا مسائل فنی و پیچیده طراحی سایت، درگیرنشوند. درواقع در این اموزش، راحت ترین راه طراحی سایت ارائه شده است. بهترین راه حل برای استفاده از فونت فارسی در html و حل چنین مشکلی تعیین اندازه فونت برای هر نوع از متون است. نتیجهی چنین اتفاقی، رشد بسیار سریع رتبهی آن پست در گوگل خواهد بود. سیستم های مدیریت محتوا دارای فوتور های بسیار قوی هستند. آموزش های قوی و مستندات گسترده دارند.

بله. آموزش طراحی سایت بدون کد نویسی به زبان ساده گفته شده است، تا هر فردی بتواند طراحی سایت با وردپرس را فراگیرد، میتوانید نظرات متنی و نظرات صوتی خریداران را بررسی کنید؛ تا متوجه راحتی اموزش طراحی سایت بدون کد نویسی بشوید. با توجه به اینکه PHP یک زبان برنامه نویسی فوق العاده است، اما یادگیری آن در ابتدا بسیار ساده و آسان میباشد. پس بعد از انتخاب مسیر یک زبان را جهت یادگیری انتخاب کنید و در آن حرفه ای شوید. اگر می خواهید با استفاده از ساخت سایت برای شرکت ها،موسسه ها و افراد، کسب درآمد کنید.

اگر در مورد تخصصتان محتوای ویژه ای دارید و می خواهید از ان کسب درآمد کنید. دقت کنید که این صرفا یه اسمه و هرچیزی میتونه باشه.. اگر در تصاویر دقت کنید، لوگو و نوشته وردپرس را میبنید که نشاندهنده این است که سایت موردنظر با استفاده از شیوه طراحی سایت بدون کد نویسی (با وردپرس) ساخته شده اند. اگر می خواهید سایت دانلود آهنگ و فیلم بسازید. اگر می خواهید سایت شخصی برای خودتان داشته باشید،که رزومه کاری، توانمندیها و… با کمک این دوره خواهید توانست کدهایی ارائه بدهید که هم برای خودتان و هم همکارانتان در آینده قابل فهم و خوانا باشد.

هزینه ساخت سایت: حداقل 2000000 تومان است؛ البته ممکن است تا 10000000 میلیون هم هزینه داشته باشد. قبل از آن شما مجبور بودید پول زیادی به طراحان وب بدهید تا وب سایت پویای شما (cms اختصاصی) را بسازند. سایت شما با امکانات حرفه ای و ظاهر دلخواه شما آمادس! وردپرس با داشتن افزونههایی مانند Yoast میتواند در سئو کردن سایتتان کمک کند. از طرفی، تنظیمات پیشفرض نیز به کاربر این امکان را میدهند که تجربهای خوشایند داشته باشد و از قابلیتهای “آمادهی استفاده”ی نرمافزار استفاده کند. جالب است که حتی ضعیفترین ویرایشگرهای متن نیز در انجام این وظایف سریعتر از یک IDE پیشرفته عمل میکنند.