آیتالله خاتمی: انتقام نهایی ما مجازات ترامپ و همه مسببان ترور حاج قاسم است

چه اتفاقی افتاده، آیا روح برجام قوی شده است؟ ترامپ: من پدر واکسن کرونا هستم/کری به همتای ایرانی خود درباره اسرائیل چه گفت؟ بهادریجهرمی ادامه داد: البته طبق گزارشی که به من دادهاند، ظاهراً در این مورد هنوز فرصت استیناف خواهی را داریم و اقدامات اصلی ساختاری هم به همت وزارت ورزش و جوانان و همراهی وزارت اقتصاد و دارایی و سازمان خصوصیسازی و سازمان بورس انجام شده است. به گزارش ایرنا به نقل از شینهوا، دو طرف در این مذاکرات با احترام متقابل، تبادلات صریح، عملی و سازنده انجام دادند. اگر بخواهیم سیستم محاسباتی طرف مقابل را بخوانیم، بنظر میرسد از این قرار باشد: آمریکا در همسایگی ایران و خاورمیانه، دوستان بلکه متحدینی دارد که ایران هم علیه آنها سخن میگوید و هم اقدام میکند. عمویی اضافه کرد: «آمریکا با برداشتن تحریم برخی افراد و نهادها مخالفت میکند. سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در پایان تأکید کرد: «برنامه هستهای خودمان را بدون وجود ضمانتهایی برای انتفاع اقتصادی از توافق هستهای محدود نخواهیم کرد». وی اظهار کرد: در مدتی که دولت آقای رئیسی روی کار آمده که البته زمان زیادی هم نیست، سه اتفاق مهم در کشور رخ داده است: نخست اینکه دعوای بین قوا از بین رفته و در شرایط کنونی میبینیم نوعی همدلی و همراهی در بین سه قوه به وجود آمده و قوا تلاش میکنند به هم کمک کنند که اتفاق مهمی بوده است.

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از ایرنا، روزنامه انگلیسی زبان «نیوز» پاکستان روز پنجشنبه با استناد به بخشهایی از کتاب نوشته دو روزنامه نگار نشریه «واشنگتن پست» گزارش داد که ترامپ در روزهای اقامت در کاخ سفید زمستانی از فلوریدا از گفت وگوی وی با نخست وزیر پاکستان پس از عملیات ترور سردار قاسم سلیمانی سخن گفت. آمریکا و چین پیش از این و در دوران دونالد ترامپ، به منظور حل مشکلات تجاری میان دو کشور که از آن به عنوان جنگ تجاری یاد می شود چندین دور گفت و گوی تجاری انجام دادند اما به نتیجه خاصی نرسیدند. کاری که او انجام داده کاملاً غیر قانونی است. با توجه به اینکه طی سالهای اخیر بازار خودرو به صورت هیجانی هم مسیر با نرخ ارز حرکت کرده و رفتارهای همسو با نرخ ارز از خود نشان داده است، به نظر میرسد با احیای برجام میتوان به آرام شدن این بازار و ایجاد تعادل در آن امیدوار بود.

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری دانشجو، «کریس مورفی» سناتور دموکرات آمریکا روز پنجشنبه ابراز امیدواری کرد تهران و واشنگتن بعد از احیای برجام با یکدیگر به صورت مستقیم گفتوگو کنند. ۹. اعضای برجام خاطرنشان نمودند که این ابتکارات با هدف حفظ توافق هستهای صورت میگیرد که منافع امنیتی همه را تامین خواهد ساخت. او همراه با یک هیئت 12 نفره، اقدام به تدوین اساسنامه سپاه پاسداران نمود و یک سال بعد نیز، واحد اطلاعات سپاه را راهاندازی کرد.رضایی در سال 1360 و با فرمان رهبر وقت انقلاب، به عنوان فرمانده کل سپاه پاسداران منصوب شد. به گزارش فارس، «دونالد ترامپ» رئیس جمهور سابق آمریکا روز پنجشنبه گفت، صددرصد شرکت در انتخابات ریاست جمهوری سال 2024 فکر میکند. به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ «دونالد ترامپ» رئیس جمهور سابق آمریکا روز پنجشنبه گفت، صددرصد شرکت در انتخابات ریاست جمهوری سال 2024 فکر میکند. خبرگزاری فارس: «دونالد ترامپ» رئیس جمهور سابق آمریکا روز پنجشنبه گفت، صددرصد شرکت در انتخابات ریاست جمهوری سال 2024 فکر میکند. ترامپ در مارس ۲۰۲۰ اعلام کرد به جای درمان، برای جلوگیری از کرونایی شدن از این دارو استفاده میکند.

به گزارش اداره کل اطلاعرسانی و امور سخنگویی وزارت امور خارجه، سعید خطیب زاده در گفت وگو با برنامه مورنینگ جو (morning joe) شبکه ان.بی.سی آمریکا و در پاسخ به پرسشی درباره فضای مذاکرات وین اظهار داشت: فضا مثبت است، اگرچه پیشرفت ها احتمال ناکافی بوده اما به اندازه ای هم بوده که اکنون مرحله تنظیم پیش نویس ها و مفاهمه بین طرف ها آغاز شده است. به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از اداره کل اطلاعرسانی و امور سخنگویی وزارت امور خارجه، سعید خطیب زاده در گفت وگو با برنامه مورنینگ جو (morning joe) شبکه ان.بی.سی آمریکا و در پاسخ به پرسشی درباره فضای مذاکرات وین اظهار داشت: فضا مثبت است، اگرچه پیشرفت ها احتمال ناکافی بوده اما به اندازه ای هم بوده که اکنون مرحله تنظیم پیش نویس ها و مفاهمه بین طرف ها آغاز شده است. اخبار بین الملل – به گزارش خبرگزاری تسنیم به نقل از اداره کل اطلاعرسانی و امور سخنگویی وزارت امور خارجه، سعید خطیب زاده در گفت وگو با برنامه مورنینگ جو (morning joe) شبکه ان.بی.سی آمریکا و در پاسخ به پرسشی درباره فضای مذاکرات وین اظهار داشت: فضا مثبت است، اگرچه پیشرفت ها احتمال ناکافی بوده اما به اندازه ای هم بوده که اکنون مرحله تنظیم پیش نویس ها و مفاهمه بین طرف ها آغاز شده است.