با ثروتمندترین افراد جهان در سال 2022 آشنا شوید – دیجی رو

این گروه توافق کردهاند تا «شورای استخراج بیت کوین» (Bitcoin Mining Council) را با هدف حل برخی مشکلات مربوط به رمزارزها از جمله موضوع شفافیت استفاده از انرژی و همچنین تسریع روند پایداری آن در سراسر جهان تشکیل دهند. تا پیش از این، استفاده از تراشههای مغزی را در فیلمهای علمی تخیلی دیده بودیم. وقتی چیزی خوب پیش نمی رود، خود را گول نزنید و نگویید که خوب پیش می رود و یا اینکه خود را با یک راه حل بد، مشغول نکنید. در بخش پرسش و پاسخ این نمایشگاه، زمانی که از ماسک پرسیده شد دانشگاه چطور میتواند هزینههای تحصیل را برای دانشجویان کاهش دهد و دسترسی را برای دانشجویان محروم آسانتر کند، او پاسخ داد «شما برای یاد گرفتن نیازی نیست به دانشگاه بروید». برند لویی ویتون یکی از پیشروهای صنعت مد در جهان است، که محصولات خود را از طریق بوتیکهای مستقل، فروشگاههای زنجیرهای و وبسایت شرکت، به فروش میرساند.

با این کار، پس از فارغ التحصیلی از دبیرستان، در دانشگاه شنژن شرکت می کند و مدرک کارشناسی خود را در زمینه علوم رایانه کسب می کند که بسیار ارزشمند است. پی پال با سرمایه 10 میلیون دلاری که از پروژه زیپ باقی مانده بود به وجود آمد. پی پال یک سرویس پرداخت و انتقال پول آنلاین است که به کاربران خود این امکان را داده تا حسابهای مجازی یا الکترونیکی ایجاد کنند و از طریق این حسابها در شبکه ایمن، سریع و با کاربری آسان به نقلوانتقال پول، خریدوفروش تبدیل ارز در شبکه اینترنت بپردازند. شما تصمیم گرفتید که به خودروها اجازه دهید تابلوهای ایست را بچرخانند.

زمان زیادی را با پدرش که در حمل و نقل کار می کرد، صرف می کرد، اما خود را Huateng بیشتر روی رایانه تمرکز داشت. چرا که ایلان ماسک آن را به نام ایکس راهاندازی کرد و بعدها نام آن را تغییر داد. بارها اشاره کرده که سازنده بیت کوین من نیستم! سرگئی برین کارآفرین و دانشمند کامپیوتری است که موتور جستجوی چند میلیارد دلاری را به نام گوگل ایجاد کرده است. لری پیج کارآفرین و دانشمند آمریکایی است که شرکت موتور جستجوی عظیم به نام گوگل را تاسیس کرد. ما چه چیزی را خلق خواهیم کرد؟

اما اگر میدانید قرار است هر ساعت چه کاری انجام دهید، به طور حتم سطح بهرهوری شما بهبود خواهد یافت. از خودم میپرسم آینده قرار است چگونه باشد؟ هدف ما در گوگل رشد بلندمدت است؛ با وجود اینکه در هزینههای کوتاهمدت خود سختگیر هستیم، روی نوآوریهای آینده سرمایهگذاری زیادی میکنیم. اشتباه آنها این است که آینده را از دست میدهند. در سال ۲۰۱۹ ایلان ماسک برای شوخی عکسی از یک سگ شیبا اینو در حال سیگار کشیدن منتشر کرد و از آن زمان به بعد گاهی اوقات با قصد رشد دادن دوجکوین و گاهی برای بیان دیدگاه در رابطه با دوجکوین توئیتهایی را منتشر کرد که باعث شد دوجکوین رشد خوبی داشته باشد. ماسک در گفتگوی مجازی خود با کنگرهی جهانی موبایل بارسلونا گفت که پیشبینی میکند بیش از ۱۰ میلیارد دلار در این صنعت سرمایهگذاری شود پیش از آنکه به سوددهی و درآمد ۲۰ تا ۳۰ میلیون دلار در چرخه عمر پروژه برسد.

Tencent و Huateng در سال های پیش از فن آوری پیشرفت کرده اند و شاخه های بسیاری از کسب و کارهای مختلف را شامل می شوند که شامل خرید و خدمات بهداشتی می شوند. یکی از سرمایه گذاران تسلا از این شرکت، ایلان ماسک (مدیر ارشد اجرایی) و هیأت مدیره آن شکایت کرده زیرا توئیت های عجیب و غیر قانونی ماسک به کاهش چند میلیارد دلاری ارزش شرکت منجر شده است. راب والتن یکی از بزرگترین فرزندان سام والتن است و تا سال ۲۰۱۵ به عنوان رئیس والمارت پس از مرگ پدرش خدمت کرده است.

و یکی از وارثان ثروت والمارت است. راه او برای رشد ثروت خود بسیار خارق العاده است و به همین دلیل، حتی پس از کاهش تقاضا برای کالاهای لوکس، خیلی از افراد او را دوست دارند. علاوه بر این، او به طور خلاصه برادرش جیم را در این لیست از ثروتمندترین مردم جهان به طور مرتب برتری داد. آلیاژهای آلومینیومی هوا فضا، به علاوه مقداری تیتانیوم، مس و فیبر کربن. او در ابتدای مهاجرت به آمریکا، درآمد چندانی نداشت. میباشد را راه اندازی کند و از این طریق به درآمد چشمگیری دست پیدا کند. از افراد پولدار و با نفوذ در کشور آمریکا شناخته میشوند که توانستهاند با راه اندازی کسب و کار موفق خود به درآمد و سرمایه قابل توجهی دست پیدا کنند.

هنگامی که او تنها 10 سال داشت، با برنامهنویسی آشنا شد. ایشان با ثروتی که از خانواده اش برای او به ارث رسیده توانسته خود را در لیست ثروتمندترین افراد جهان جای دهد. همین امر موجب شد تا در گام بعدی تصمیم بگیرد دنیای پرداخت های مالی را دگرگون کند. یکی دیگر از زن های پولدار جهان، زوزانه کلاتن، کارآفرین و سرمایه دار آلمانی است. مائو هواتنگ یک کارگردان چینی کسب و کار، سرمایه گذار، بشردوست، مهندس، اینترنت و کارآفرین فناوری است. آقای مائو هواتنگ با توجه رشد کسب و کار خود در زمینه های مختلف و شرکت Tencent که باارزش ترین شرکت آسیایی است توانسته است به این مفام دست یابد.

  • منبع درآمد: مایکروسافت
  • ثروت: ۶۵ میلیارد دلار
  • ۱۰ جولای ۱۹۵۳ (۶۵ سال)
  • سن: 47 سال

امروز، ارزش خالص دارایی های جک معادل ۴۲٫۲ میلیارد دلار برآورد شده و او را به نقطه ۱۶ در این فهرست رسانده است. در توییتی، ایلان ماسک فعال بودن راننده خودکار در خودرو تسلا تصادف کرده در تگزاس را رد کرد. به هر حال ماسک مدتهاست که از بهبود زیرساختهای فنی دوج کوین حمایت میکند.راس نیکول،توسعه دهنده دوجکوین،در ماه می به Decrypt گفت که از زمانی که ماسک در سال 2019 با توسعه دهندگان صحبت کرد،”آنها را تشویق کرده است تا ظرفیت پذیرش تراکنشهای بیشتر را بهبود ببخشند. دو برادر از خاندان کچ که وارث ثروت شرکت پدرشان هستند و این دو برادر سهم دیگر خواهر برادرهای خود را خریداری کرده و الان مالک شرکت پدرشان هستند. SpaceX اولین شرکتی است که یک فضاپیما را با موفقیت از زمین پرتاب و سپس برگرداند و بعد هم در ایستگاه فضایی بینالمللی فرود آورد.