بورس کالا در یک نگاه

وی با بیان این نکته که بانک ها یکی از پرریسک ترین مراکز در بحث مواجهه کارکنان با ویروس کرونا هستند تاکید کرد: بانک ها پس از کادر درمان، دومین گروه از نظر تعداد ابتلا به این ویروس بوده اند. مدیرعامل بانک ملت به دایربودن 4 ایستگاه تزریق واکسن در این مرکز اشاره کرد و ادامه داد: ظرفیت روزانه مرکز واکسیناسیون بانک ملت تزریق 800 دوز واکسن کرونا بر اساس موجودی واکسن وزارت بهداشت خواهد بود.وی با تاکید بر این نکته که این مرکز با هدف تسریع در فرآیند واکسیناسیون هموطنان و در راستای تاکیدات مقام معظم رهبری و رییس جمهوری آغاز به کار کرده است تصریح کرد: محدودیتی برای مردم برای مراجعه به این مرکز وجود ندارد و پس از اعلام نام مرکز بانک ملت در سامانه ویژه وزارت بهداشت، مردم می توانند نسبت به اخذ نوبت و واکسینه کردن خود اقدام کنند. مرکز واکسیناسیون کووید 19 بانک ملت با حضور فرمانده عملیات مدیریت بیماری کرونا در استان تهران و مدیرعامل این بانک به صورت رسمی آغاز به کار کرد.به گزارش پایکاه خبری تفاهم آنلاین به نقل از روابط عمومی بانک ملت، دکتر علیرضا زالی فرمانده عملیات مدیریت بیماری کرونا در استان تهران در این مراسم با قدردانی از دست اندرکاران بانک ملت بابت راه اندازی مرکز واکسیناسیون کرونا به شتاب فزاینده فرآیند واکسیناسیون در کشور اشاره کرد و گفت: مرکز بانک ملت نیز پس از چند روز واکسیناسیون داخلی بانک، به یک مرکز عمومی واکسیناسیون تبدیل خواهد شد و شهروندان تهرانی می توانند با انتخاب نام این مرکز در سامانه الکترونیک سلامت وزارت بهداشت و اخذ نوبت، نسبت به تزریق واکسن کرونا اقدام کنند.

این کار کمی زمانبر است. پس پیش از انجام این کار از تمامی اطلاعات مهم خود بکاپ بگیرید. این تسهیلات که تا پیش از این تا سقف ۳۰ میلیون تومان بود حالا قرار است به مبلغ ۲۰۰ میلیون تومان افزایش پیدا کند. در ایران پیش از دوره هخامنشی صرافی به صورت کاملا ابتدائی وجود داشت ولی در انحصار معابد و شاهزادگان بود . دکتر زالی خاطرنشان کرد: افتتاح مرکز واکسیناسیون بانک ملت را به فال نیک می گیریم و امیدواریم که با فعالیت شبانه روزی مراکز تزریق واکسن کرونا، به زودی تمامی ملت ایران در مقابل این ویروس واکسینه شوند. احمدی گفت: حرکت سوم و در حقیقت تیر خلاصی که در آن زمان بر پیکر بیرمق بورس زده شد و نفس بورس ایران را برید، این بود که سودهای بانکی افزایش یافت. ایمیلی که با آن تنظیمات گوشی خود را وارد کرده بودید، در جایی یادداشت کنید. بر این اساس، رتبه نخست در بیشترین دارایی نیز در این رتبه بندی به بانک ملت با دارایی معادل 7.680.872 میلیارد ریال اختصاص پیدا کرده است. به گزارش تجارتنیوز، بانک ملت به منظور رفع نیازهای شخصی مشتریان، سامانه هوشمند تسهیلات فرابانک را ارائه نموده است تا مشتریان بدون نیاز به مراجعه به شعبه بتوانند ضمن دسترسی به امکان بررسی شرایط خود- در صورت احراز شرایط درخواست تسهیلات مورد نظر را ثبت و پیگیری نمایند.

آیت الله سید ابراهیم رئیسی رئیس جمهور هفته گذشته در نشست با تیم اقتصادی دولت و مدیران ارشد بانکهای دولتی و خصوصی به بانکها دستور داد که نوع وثیقهگذاری وامهای زیر ۱۰۰ میلیون تومان را به گونهای تغییر دهند تا مردم بتوانند بر مبنای اعتبارسنجی تسهیلات خُرد را آسانتر دریافت کنند. بر اساس این گزارش، بانک ملت در شاخص بالاترین ارزش افزوده هم با ارزش افزوده ای معادل 452.544 میلیارد ریال رتبه سوم را کسب کرده است. در عین حال بانک ملت با ایجاد شغل برای 26.662 نفر، در شاخص بالاترین اشتغالزایی نیز عنوان سوم را از آن خود کرده ضمن این که در شاخص بیشترین سودآوری نیز این بانک خصوصی با تولید سودی معادل 306.241 میلیارد ریال، موفق به کسب جایگاه سوم شده است. محمدرضا یوسفی شیخ رباط دبیر این همایش در مقدمه این کتاب آورده است: «نخست فراخوان مقاله به تمامی مراکز علمی­ پژوهشی کشور ارسال شد که پس از ارزیابی مقالات ارسالی، تعداد ۲۲ مقاله امتیاز لازم برای چاپ در مجموعه مقالات را کسب کردند و 8 مقاله برگزیده نیز در همایش ارائه شد. همچنین شما می توانید با انتخاب استان محل زندگی، نوع وام مورد نیاز و میزان وام( تعیین مبلغ مورد نظر بر اساس اعداد اعلام شده در اپلیکیشن)، اطلاعات لازم را بدست آورده و برای خرید وام مورد نظر، اقدام نمایید.

5. مبلغ هر قسط به صورت ماهانه از 1 میلیون و 700 هزار تا 1 میلیون و 834 هزار تومان متغیر است. در تهران برای سنتیسازی کمترین سقف تسهیلات بدون نیاز به سپرده در نظر گرفته شده است که معادل ۷۰ میلیون تومان است و برای سازندههای دارای صلاحیت حرفهای و انبوهسازان ۹۰ میلیون تومان و همچنین ساخت با تکنولوژیهای جدید ۱۱۰ میلیون تومان به ازای ساخت هر واحد پرداخت میشود. همچنین مبلغ ۴۶۸ میلیارد ریال تسهیلات بذور گواهی شده به ۴ نفر از متقاضیان پرداخت شد. 2. حداکثر مبلغ وام تا سقف 8 میلیون تومان است. اختیار معامله یک قرارداد قانونی است که توسط یک فروشنده به یک خریدار در ازای مبلغ معینی فروخته میشود. 3. نرخ سود این وام 4 درصد است. شرکت هایی که سهام آنها برای معامله در بورس های داخلی یا خارجی یا بازارهای خارج از بورس داخلی یا خارجی پذیرفته می شود در صورتی که در پایان دوره مالی به تایید سازمان بورس و اوراق بهادار حداقل بیست درصد (20%) سهام شناور آزاد داشته باشند معادل دو برابر معافیت های فوق از بخشودگی مالیاتی برخوردار می شوند. تعیین تکلیف کارتخوانهای بانکی به شفافیت فعالیتهای اقتصادی کمک قابل توجهی خواهد کرد که در ۳ ماه اخیر با ارتباط بسیار خوب بین بانک مرکزی و سازمان مالیات ۸۰ درصد کارتخوانها ساماندهی شده است و ۲۰ درصد مابقی نیز قطعا تا پایان سال ساماندهی شده و دارای پرونده مالیاتی خواهند شد.