حقایق جالب در مورد ملکه الیزابت انگلستان

در ادامه ی مطلب به ۲۵ مورد از حقایق جالبی که در مورد ملکه الیزابت دوم، ملکه ای که بیشترین دوران زمامداری را در تاریخ به خود اختصاص داده است، اشاره خواهیم کرد. ملکه الیزابت علی رغم اینکه مستقیماً از موضع عمومی درگیر سیاست نیست، هفته ای یک بار با نخست وزیر دیدار می کند. روس ها پس از جنگ دوم در شمال ماندگار شدند و با نقشه استالین، فرقه دموکرات را بر آذربایجان و کردستان مسلط کردند و این فرقه نیز تحت عنوان شعارهای عدالت خواهی، بسیاری از مردم را به دار آویخت و فشارهای بی سابقه ای را به مردم بی پناه وارد آورد. دکتر روحانی با بیان اینکه من به مجلس رفته و پاسخ میدهم و هیچ مشکلی ندارم، گفت: برای من فرصت خوبی بوجود میآورد چون گفتن خیلی از حرفها در مصاحبه برای من سخت است اما وقتی یک نمایندهای از مجلس شورای اسلامی سوال کرده، دیگر آن وقت یک شرایطی است که خیلی صریحتر میتوانم حرف بزنم و خیلی چیزها را آنجا میشود واضحتر به مردم گفت.

ربیعی با تاکید بر اینکه همانطور که بارها گفته ایم در صورتی که سایر اعضای برجام براساس قطعنامه ۲۲۳۱ شورای امنیت به تعهدات خود بازگردند ما نیز آمادگی داریم به تعهدات برجامی خود بازگردیم، تصریح کرد: اجرای پروتکل را هم متوقف کرده ایم که در صورت بازگشت آمریکا و سایر طرفها به تعهدات برجامی، ایران نیز به تعهدات قبلی خود بازخواهد گشت. ترامپ که در جریان مبارزات انتخاباتی تاکید کرده بود کلینتون باید زندانی شود ، گفت که هیچ علاقه ای به تلاش برای محاکمه و زندانی کردن کلینتون در ارتباط با موضوع ایمیلها ندارد و گفت:’ من واقعا نمی خواهم به خانواده کلینتون لطمه بزنم’. وقتی یک عده ای خودشان را اصل و معیار می دانند و می خواهند آن را اعمال کنند و با قدرتی که در اختیار دارند در عرصه های مختلف دچار مشکل می شویم. اما یک عده ای به خاطر این که خودشان را برتر می دانند و میخواهند جامعه را کنترل کنند همیشه سعی کردند سبک های خاصی را در جامعه غالب کنند. کنترل کن، ببند، اجازه نده! اما یک عده را بگذاریم و بگوییم هر کسی می خواهد تولید کند بیاید از اینها اجازه بگیرد؟ ایشان درخواست داد بیاید ایران.

من می گفتم چرا باید بیاید. به من می گفتنند باشد اما به او زنگ می زنند می گویند نباید بیایی. نباید جدا باشیم. سلایق گوناگون است. انسان استعدادهای گوناگون دارد که باید شکوفا شود. جامعه که پادگان نیست. رییسی تصریح کرد :ایالات متحده با خروج از برجام و وضع تحریم های یکجانبه و استقرار سیاست ظلم حداکثری نشان داد منفافعش با منافع جمعی منطقهای ما سازگار نیست. این گلوله ها مشخص است و اصلاً در اختیار نیروی انتظامی یا سپاه بسیج نیست و معلوم است که این گلوله با چه سلاحی شلیک شده است. این حق از کجا آمده؟ مهمترین وظیفه ارتش گسترش و حفظ اقتدار دولت مرکزی در سرتاسر کشور و از میان بردن هر نوع قدرت خودمختار محلی بود. خودشان را مجهز کردند و همه چیز کشور را خراب کنند. فرهنگ، همه چیز ممکلت است. خود فرد باید تشخیص بدهد که کدام موسیقی برایش خوب است و کدام بد. ما بحث کلی تری داریم که موسیقی محدود نمی شود.

ما هفت و نیم ملیارد انسان داریم با بی نهایت سلیقه و آرزو! همه تابع انقلابیم و برای سرافرازی ایران باید تلاش کنیم و این وصیت امیرالمومنین (ع) مولای متقیان به ما است. شما به چه حقی به آنها می گویید به ایران نیایند؟ من معتقدم هرکس هرجا را بخواهد میتواند به عنوان وطن انتخاب کند. این، مبنای نظام سرمایه داری است که حالا به دروغ می گوید من اندیشه لیبرالیسم یا اقتصاد آزاد هستم، اینها دروغ است. دولت در فضای بینالمللی در عرصه رقابت دولتها قرار دارد بنابراین نیازمند مرزبندی فیزیکی و فرهنگی هویتی با دیگر دولتها است به این معنا که اتباع دولت به لحاظ هویتی خود را منتسب به دایره سرزمینی دولت میدانند. کریمی قدوسی با اشاره به استقرار دولت سیزدهم گفت: ملت ایران، شخصیتی را به ریاست جمهوری انتخاب کردهاند که مظهر فضیلتها در مجاهدتهای این ملت است. این افت قیمت در خودروهای خارجی که در حال حاضر در بازار به سبب ممنوعیت واردات، کمیاب و به همین دلیل دارای حباب بالا هستند، بیشتر مشهود خواهد بود. این یک عده که محدویدت میگذارند جاهلند. تحریم یکی از بزرگترین مسائلی است که سایه آن مدام مسکو را تهدید میکند.