دوره آموزش دیجیتال مارکتینگ (رایگان) – درس اول – فرشاد حیدری

علاوه بر این، حتی اگر به جای یک کیف پول نرم افزار نظیر تراست ولت یک کیف پول سختافزاری نیز داشته باشید، ممکن است به طور اتفاقی رمز عبورش را فراموش کرده یا آن را گم کنید و در این صورت به ندرت راهی برای بازیابی سرمایههای شما وجود خواهد داشت. زیرا هیچ راهی برای بازیابی رمز ارزهای گم شده یا دزدیده شده شما وجود ندارد.

آیا امکان تقلب در بیت کوین وجود دارد؟ رئیس کل سازمان توسعه تجارت پیرامون تبادل ارزهای دیجیتال در تعاملات تجاری کشور گفت: در حال حاضر و به منظور تحقق این هدف، درگاه اینترنتی در بطن سامانه جامع تجارت تعریف شده است تا بر اساس آن امکان تبادل ارزهای دیجیتال به مانند کالا تجاری در فرایند واردات در برابر صادرات انجام شود. بسیاری از شرکت ها بقای کسب و کار خود را در توسعه فعالیت خود در حوزه فضای مجازی میدانند بنابراین یا یک بخش فعال در زمینه دیجیتال مارکتینگ در مجموعه خود دارند یا به دنبال ایجاد آن هستند.

ایشان در این دوره جامع آموزشی ایمیل مارکتینگ (Email Marketing) را به صورت کاملا ساده و روان تدریس میکنند که قطعا دید شما به این بخش از دیجیتال مارکتینگ تغییر خواهد کرد. همچنین در صورت نزولی شدن بازار نیز ضرر و زیان کمتری متوجه سرمایه شما خواهد شد. اما به تدریج با افزایش قابلیتهای موبایلها، رواج گوشیهای هوشمند (Smartphones) و فراهم آمدن دسترسی به اینترنت از طریق موبایل، بازاریابی موبایلی به مفهوم بسیار گستردهتری تبدیل شد. نقش بازاریابی موبایل چیست؟ اگرچه تعریف دیجیتال مارکتینگ اندکی دشوار است اما به طور کلی می۳توان گفت دیجیتال مارکتینگ عبارت است از مجموعه فعالیت هایی که در بستر ابزارهای دیجیتال مانند وب، اینترنت، موبایل و…

مخاطب درست را جذب کنید : اگر محصول شما موبایل است کسی که به دنبال تبلت یا لپ تاپ است از شما خرید نمی کند. در حقیقت شما باید در برنامهریزی خود هدف و جایگاه و نیازهای خود را تعیین کنید. با دیجیتال مارکتینگ، می توانید روندها و الگوهای رفتار افراد را قبل از رسیدن به مرحله نهایی سفر خریدارشان شناسایی کنید، به این معنی که می توانید تصمیمات آگاهانه تری در مورد نحوه جذب آن ها به وب سایت خود درست در بالای قیف بازاریابی بگیرید. نحوه نوشتن بیو اینستاگرام و همچنین انتخاب تصویر درست برای پروقایل از اولین کارهایی است که برای بهینه سازی پروفایل باید انجام دهید.

در اینجا ۱۰ ریسک خرید و فروش ارزهای دیجیتال به ویژه بیت کوین و نحوه جلوگیری از گرفتار شدن در آنها را بررسی کنیم. تا زمانی که مکانیزمی برای مقابله با این مشکل ایجاد نشود، امنیت همچنان یک مسئله بسیار حیاتی است و میتواند ریسک خرید و فروش بیت کوین و سایر رمز ارزها را دستخوش تغییرات اساسی کند. بنابراین علیرغم محبوبیت اخیر بیت کوین، زمانی که صحبت از سرمایه گذاری روی ارزهای دیجیتال میشود، همواره باید ریسک های ناشی از آن را نیز در نظر بگیریم.

در نتیجه شمار مبادلات فیک و صرافیهای تقلبی در بازار آنلاین رو به افزایش است؛ نکتهای که ریسک خرید و فروش ارزهای دیجیتال را افزایش میدهد. متأسفانه باید بگوییم که محبوبیت روزافزون رمز ارزها و افزایش خیل عظیم علاقمندان به سرمایه گذاری در این حوزه، که همگی به دنبال خرید و فروش ارز دیجیتال در بازارهای آنلاین هستند، توجه سوءاستفاده گران را به این بازار جلب نموده است. فرمت و قالب هایلایت ها، در واقع همانند استوری است اما محل قرار گرفتن آنها متفاوت است و به جای اینکه در قسمت فید دنبال کنندگان شما نمایش داده شود در پروفایل اینستاگرام شما نمایش داده می شود.