دیجیتال مارکتینگ چیست؛ بهترین ابزارهای بازاریابی دیجیتال

اگر این کار را انجام دهید، مردم خواهند گفت این کالا کیفیت پایینی دارد و سراغ کالایی با قیمت بالاتر خواهند رفت چون فکر میکنند قیمت بالا یعنی کیفیت بالا. جک دورسی، مدیرعامل سابق توییتر و یکی از طرفداران بزرگ بیت کوین، ساعاتی پیش در پاسخ به توییت کاردی بی، خواننده مشهور آمریکایی که پرسیده بود آیا ارزهای دیجیتال روزی جایگزین دلار میشوند یا خیر، نوشت که بیت کوین روزی این کار را انجام خواهد داد. آیا می توانید در رقابت پیروز شوید؟

وقتی اطلاعات کافی جمع آوری کردید، حالا آماده هستید وارد بازار شوید. چشم انداز بازار کار برای دانش پذیران آموزش دیجیتال مارکتینگ بسیار مثبت است. از آن جا که بسیاری از عملیات بازاریابی که در بالا گفته شد ممکن است به صورت مجزا انجام گیرد بسیار مهم است که کسی باشد که این فعایت های دیجیتالی را به صورت کمپین های مجزایی گروه بندی نماید و عملکرد هر کدام را ارزیابی نماید. بسیار عالی! فروش درEtsy روشی عالی برای درآمد زایی است. دو ابزار رایگان دیجیتال مارکتنیگ کدامند؟ رایج ترین ابزار تبلیغات کلیکی ادوردز گوگل ( Google AdWords ) است.

الگوریتم تطبیق عصبی گوگل بخشی از شبکه گسترده هوش مصنوعی است که گوگل در حال توسعه دادن آن است. اگر نام مغازه مورد نظر شما قبلاً استفاده شده باشد، هوش مصنوعی به شما کمک میکند تا یک اسم مشابه انتخاب کنید. تبلیغات نمایشی: در این روش تبلیغ شما در سایتها و اپلیکیشنهای همکار گوگل (مثل یویتوب) نمایش داده میشود. در این دوره دانشپذیران می آموزند چگونه با تحلیلگر گوگل آنالیتیکس و آمارگیری شناخت بهتری از مخاطبان و مشتریان بدست آورند. یک استراتژی موثر دیجیتال مارکتینگ همراه با ابزارها و تکنولوژی های موثر به شما این امکان را می دهد که تمام فرآیند فروش را تا اولین نقطه ارتباط مشتری با شرکتتان ردیابی کنید.

درمورد اینکه چه کسی محصول شما را خریداری میکند، محصول ایده آل آنها چه ویژگی هایی دارد؟ شما باید به این سوال پاسخ بدهید: چرا کسی باید به جای رقبای شما از شما خرید کند؟ امروز دیگر بازار دیجیتال برای کسی ناشناخته نیست. روی دیگر سکه، آموزش دیجیتال مارکتینگ (بازاریابی اینترنتی) به شرکتها این فرصت را میدهد که به وضوح بر بازاریابی برای مخاطبان مناسب تمرکز کنند. با استفاده از این پلتفرم دیگر نیازی به باز کردن یک وبسایت شخصی ندارید. این افراد حرفهای اغلب با کسانی در بخشهای دیگر کار میکنند تا تضمین کنند که محصولات و کمپینهای کسبوکارشان تحت پشتیبانیِ محتوای تبلیغاتی در تمام کانالهای دیجیتالی قرار دارد.

جواب این سوالات هدف اصلی تحقیقات است. اگر میخواهید با هدف افزایش فروش، قیمت را پایین بیاورید، باید یک راه برای تولید ارزانتر پیدا کنید. شما همچنین میخواهید بدانید که آنها چه ویژگیهایی را در مورد فروشگاه موفق Etsy دوست دارند؟ به عنوان مثال، میتوان در انتهای کپشن از آنها خواست نظر خود را بیان کنند یا اگر سوالی دارند مطرح کنند. بعلاوه اینکه شما در صورت شرکت در دورۀ آنلاین یک اکانت گوگلادز با شارژ اولیه 50 لیر به عنوان هدیه دریافت میکنید. مثلا تولدش را تبریک بگویید و برای او هدیه ای ارسال کنید. بیش از چندصدتا مدرس اینستاگرام آموزش های کاربردی و نکات حرفه ای را در پیج هایشان منتشر می کنند.

طراحی سایت WordPress: با توجه به کاربرد فراوان و طراحی بیش از یک سوم سایت ها با این سیستم مدیریت محتوا، یادگیری طراحی سایت با وردپرس، اصول سئو و بازاریابی به وسیله آن جزو آموزش های الزامی یک بازاریاب دیجیتال مارکتینگ محسوب می شود. اولین کتابی که برای یادگیری دیجیتال مارکتینگ پیشنهاد میشود، کتاب «بازاریابی دیجیتال For Dummies» است.