دیجیتال مارکتینگ یا بازاریابی دیجیتال چیست؟

در رمزینکس به یک کیف پول اختصاصی دسترسی خواهید داشت. به دلیل آن که چیزی به نام محیط آزمایشی وجود ندارد، ممکن است مرتکب اشتباه شوید و پول خود را برای تبلیغاتی که مخاطب مورد نظر شما را جذب نمیکنند دور بریزید. تبلیغات آنلاین یا تبلیغات دیجیتال که با تبلیغات اینترنتی نیز معرفی میشود، به تبلیغاتی گفته میشود که از طریق ابزارهای و پلتفرمهای اینترنتی به مخاطبین دسترسی دارند. ۱۱ سال پیش در تاریخ ۳ ژانویه ۲۰۰۹ اولین ارز دیجیتال با نام بیت کوین معرفی شد. این مقدار بیت کوین در آن زمان ۸,۴۲۵ دلار قیمت داشت و اکنون ۲۳,۶۶۵,۵۰۲ دلار ارزش دارد که نشان میدهد ۲,۸۰۸ برابر افزایش یافته است.

منحصربه فرد و آگاهی بخش: محتوای تکراری یا محتوای تغییرشکل یافته ای که همه جا پیدا می شود، به شما کمکی نمی کند. وبینارها: از آنجا که وبینارها (در مقایسه با محتوای ویدیویی کوتاه و یا پستهای وبلاگی)، اطلاعات بیشتر و جزئیتری را ارائه میدهند. اگرچه بیت کوین را میشود به روشهای زیادی مانند گروههای تلگرامی یا واتساپی و یا از افراد حقیقی خریداری کرد، امنترین روش، مراجعه به یک وبسایت صرافی معتبر است. همچنین اگر کیف پول شما حذف شود و از آن نسخه پشتیبان نداشته باشید، باید برای همیشه با بیت کوینهای خود خداحافظی کنید.

یکی از بهترین چیزها در مورد تبلیغات آنلاین این است که اگر بازخورد تبلیغی مثبت باشد، میتوانید سریع آن را به بخش گستردهتری از مخاطبان برسانید و اگر بازخورد آن مثبت نباشد، میتوانید آن را بردارید یا حذف کنید. یک مزیت بسیار بزرگ بازاریابی اینترنتی این است که در آن میتوانید همه چیز را پیگیری کنید. برای مثال با تبلیغات اینترنتی میتوانیم مخاطبان بیشتری پیدا کنیم، یا با کار کردن بر سئو سایت از طریق گوگل و دیگر ابزارهای جست و جو، مشتریان بالقوه زیادی را با خدمات و محصولاتمان آشنا کنیم.

یک بازار 24 ساعته و فعال که دسترسی به آن از طریق سایت و اپلیکیشن اختصاصی امکانپذیر است. بیشترین میزان اتر سوزی مربوط به بازار توکنهای غیرمثلی اوپنسی (Opensea) است که ۱۳۴,۱۲۶ اتریوم به ارزش ۴۹۸ میلیون دلار را سوزانده است. به معتبر ترین بازار رمز ارز بپیوندید و خرید و فروش ارز دیجیتال را در محیطی امن و حرفه ای با کمترین کارمزد تجربه کنید. بازاریابی یک فرایند و یک پروسه ی مرحله به مرحله هست و باید تمامی موارد رو پوشش بدین به خوبی تا موفقیت رو تجربه کنید ! ما در رمزینکس با اتکا به تجربه و تخصص چندین ساله و بهرهگیری از جدیدترین پروتکلهای امنیتی و ذخیرهسازی رمزارزها به شیوه سرد از همان ابتدای محافظ سرمایه شما خواهیم بود.

تقاضا برای این شغل در حال افزایش است و متخصصان بازاریابی که میتوانند تخصص داشته باشند بیشتر مورد توجه هستند. بر اساس گفته Forrester Research در چند سال گذشته همراه با رشد اینترنت و برقرار شدن اینترنتهای پرسرعت 4G و 5G در دنیا تقاضا برای متخصصین دیجیتال مارکتیگ حداقل 2 برابر شده و در ایران نیز با توجه به رایج شدن اینترنت و دسترسی مناطق محروم مانند روستاها به اینترنت میزان تقضا برای شغل دیجیتال مارکتینگ بالا رفته.

اگر بخواهیم خیلی سریع درباره کیف پولهای توضیح بدهیم، کیف پولهای نرمافزاری رایگان هستند و بهراحتی روی گوشیهای تلفن همراه (اندروید و iOS) یا کامپیوترهای شخصی (ویندوز، لینوکس و مک) نصب میشوند. در این مقاله، بهزبان ساده نحوه خرید بیت کوین و ذخیره امن این ارز دیجیتال را توضیح میدهیم. بنابراین، برای خرید بیت کوین لازم نیست حضوری اقدام کنید، بلکه این کار بهصورت آنلاین و از طریق اینترنت انجام میشود. با این حال، معمولا باید آماده باشید تا به طور مداوم تبلیغ خود را تحت بررسی و بهینه سازی دائمی قرار دهید تا این کار به طور درست انجام شود.

همانطور که قبلاً هم گفتیم، یکی از بزرگترین مزایای دیجیتال مارکتینگ این است که میتوانید مخاطبان خاصی را هدف قرار دهید. یکی دیگر از بهترین روش های تبلیغ در فضای مجازی، قرار دادن تبلیغات متنی یا تصویری در سایت های پر بازدید و نرم افزارهای پر کاربرد است. اگر ساکن ایران هستید، در یک سایت صرافی ایرانی، بهراحتی میتوانید با کارت بانکی خود بهطور مستقیم بیت کوین بخرید یا ارزهای دیجیتال دیگر خود را به بیت کوین تبدیل کنید.

اگر در خارج از ایران زندگی میکنید، برای خرید بیت کوین با کارت اعتباری یا حساب بانکی خود میتوانید از یک صرافی بیت کوین خارجی خرید را انجام دهید. اگر کاری که انجام میدهید را تجزیه و تحلیل کنید، خواهید دانست که در چه جاهایی بیشترین بازگشت سرمایه را دارید و میتوانید تلاش بیشتری در آن ناحیه به خرج دهید و بازگشت سرمایه را بیشتر کنید. بهعنوانمثال فردی که در زمینه محتوا بازاریابی میکند با استفاده از تولید پست و کتاب الکترونیکی این کار را انجام دهد. اگر فضای وب یک مرکز خرید باشه ، وبسایت ویترین فروشگاه شما است .داشتن یک وبسایت به منظور هدایت و فروش کاربران به عنوان یک بازاریابی دیجیتال شناخته می شود – کاربران شما از طریق محتوایی که تولید میکنید وارد وبسایت میشوند همانطور که شما الان در وبسایت من هستید.