دیجیتال مارکتینگ یا بازاریابی دیجیتال چیست + معرفی 5 ابزار دیجیتال مارکتینگ

استیون کوپر، مالک شرکت بیگر اینترتینمنت (Bigger Entertainment) که فعالانه مشغول سوزاندن توکنهای شیبا اینو است، میگوید که به زودی مکانیسمهای جدیدی برای توکنسوزی معرفی میشوند. بایننس هجدهمین توکنسوزی خود را انجام داد و عرضه توکن بایننس کوین را ۱.۶۸ میلیون واحد کاهش داد. از طرفی، شرکت گولف انرژی، صرافی بایننس و دولت تایلند قرار است گزینههای پیشروی مجموعه بایننس در بازار تایلند را بررسی کنند.

بر اساس قیمت بایننس کوین در زمان شروع این فرایند، حدوداً ۷۹۲ میلیون دلار توکن سوزانده شده است. طی سه روز گذشته ۳۸۳.۵ میلیون توکن شیبا اینو سوزانده شده است. بر اساس گزارشی که وبسایت تحلیلی سانتیمنت منتشر کرده، نهنگهای بیت کوین طی ۲ روز گذشته ۴۰,۰۰۰ واحد دیگر از این ارز دیجیتال را خریدهاند. و منتشر شدن آن شود. طبق دادههای جمعآوریشده از رسانههای چینی، اکنون بیش از ۲۰ میلیون نفر برنامه یوان دیجیتال چین را دانلود کردهاند و از آن استفاده میکنند. با این حال، اتریوم برای این حجم از افزایش آمادگی لازم را نداشته و اکنون با ازدحام شبکه و بالا رفتن کارمزد تراکنش مواجه شده است.

مطابق دادههای ارائهشده توسط IntoTheBlock، تعداد دارندگان اتریوم همچنان در حال افزایش است و به ۶۸.۳۴ میلیون آدرس رسیده است که رکورد جدیدی محسوب میشود. بر اساس دادههای پلتفرم تحلیلی IntoTheBlock، میزان تراکنشهای بزرگ دوج کوین در ۲۴ ساعت اخیر ۱۴۸ درصد افزایش یافته است. او افزود در صورتی که بازار ارزهای دیجیتال ثبات داشته باشد، قطعاً این رقم بالاتر و حدود ۳ الی ۵ درصد در ۵ سال آینده خواهد بود و این سرمایهگذاران نیاز به یک پلتفرم معاملاتی مطمئن دارند. همچنین ۱۴ درصد مشاوران مالی که مشتریان آنها ارز دیجیتال ندارند، گفتهاند که در سال ۲۰۲۲ احتمالاً یا قطعاً ارزهای دیجیتال را وارد سبد مشتریان خواهند کرد.

ساتِبیز (Sotheby’s)، یکی از قدیمیترین و بزرگترین حراجیهای آثار هنری و جواهرات دنیا، اعلام کرده است که در حراج بعدی خود ارزهای دیجیتال را نیز میپذیرد. ساتِبیز گفته قرار است گزینه پرداخت با ارزهای دیجیتالی مانند بیت کوین، اتریوم و استیبل کوین USDC را در این حراج آنلاین فعال کند. تعداد تراکنشهای اتریوم نیز نزدیک به بالاترین سطح تاریخ قرار گرفته است. با این حال، شیبا اینو در محدوده قیمتی ۰.۰۰۰۰۲۸۹۶ دلار قرار دارد و از اوج قیمت خود در ۱۵ ژانویه (۲۵ دی) نزدیک به ۷.۹۶ درصد فاصله گرفته است.

البته راههای زیادی برای دور زدن و بهتر کردن کسبوکارتان از راههای میانبر وجود دارد اما این را بدانید که اگر شما سایت خود را بدون برنامه و خیلی سریع بالا ببرید گوگل وب سایت شما را جریمه کرده و رتبه شما تنزل پیدا خواهد کرد و دیگر هیچگاه نمیتوانید به رتبه قبلی خود برگردید. نظریات تحلیل تکنیکال به دنبال تحلیل رفتارهای انسانی است و معمولاً در بازارهایی با شرایط عادی با حجم معالات و نقدینگی زیاد بیشتر و بهتر جواب میدهد. پیشنهاد می کنیم که جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد دیجیتال مارکتینگ اینستاگرام حتماً با شرکت دیجیتال مارکتینگ Atgo تماس بگیرید، تا همکاران ما اطلاعات لازم را در خصوص استانداردهای مربوط به دیجیتال مارکتینگ اینستاگرام در اختیار شما قرار دهند.

همچنین با نگاهی به آمار حیرتانگیز رشد دنیای وب و موبایل و بررسی برخی از مهمترین فرصتها و مزایای کانال ارتباطی دیجیتال دریافتید که این دادهها چگونه به کمک کسبوکار شما میآیند. در طراحی پستهای اینستاگرامی باید به موارد مهمی توجه کرد که در زیر برخی از آنها را بیان میکنیم. گفتنی است که مدیران ارشد ریپل از گارلینگهاوس، مدیرعامل کنونی تا کریس لارسن، همبنیانگذار و مدیرعامل سابق این شرکت و حتی دیوید شوارتز بارها و بارها به بیت کوین حمله کردهاند یا آن را مورد تمسخر و انتقادهای بسیار شدیدی قرار دادهاند.

3. نودهای اقتصادی یا Merchantها که اکوسیستم اقتصادی بیت کوین را به وجود میآورند. هزار کاربر اولی که در لیست انتظار کیف پول رابین هود ثبتنام کرده بودند، واجد شرایط شرکت در این مرحله آزمایشی شناخته شدهاند. این صرافی، اخیراً قراردادی را با هلدینگ تایلندی گولف انرژی (Gulf Energy) که در صنعت انرژی فعالیت میکند، امضا کرده است. وی اظهار کرد که اگر قیمت بیت کوین از ۳۰,۲۰۰ دلار عبور کند، ممکن است تا سطح ۲۰,۰۰۰ دلار پیش رود. گابور گوربکس، مدیر داراییهای دیجیتال در صندوق سرمایهگذاری وناک (Vaneck) در توییت اخیر خود نسبت به ریزش قیمت بیت کوین تا سطح ۲۰,۰۰۰ دلار هشدار داده است.

در حال حاضر ۵۸.۸۸۱ درصد از عرضه در گردش بیت کوین بیشتر از ۱۲ ماه جابهجا نشده است؛ یعنی آدرسهای مالک این بیت کوینها، در این مدت موجودی خود را انتقال ندادهاند. بهای بیت کوین در ۱۰ ژانویه (۲۰ دی) تا ۳۹,۶۵۰ دلار افت کرده بود. یک بازاریاب محتوا برای مثال می تواند انواع مختلفی از پست ها برای بلاگ ها طراحی کرده و می تواند برای کتاب الکترونیکی که در راستای کسب و کارتان به تازگی طراحی شده است، سرنخ هایی ایجاد نماید. به عنوان مثال یک بازاریاب محتوایی در تیم دیجیتال مارکتینگ میتواند سراغ تهیه محتواهایی برای وبلاگ برود، که ثابت شده این کار در سالهای اخیر بیشترین میزان جذب مخاطب را داشته است.