فصلنامه علمی پژوهشهای رشد و توسعه اقتصادی

Epson در قبال تأخیر عملکرد یا وقفه در عملکرد به دلایل غیر قابل کنترل هیچ مسئولیت و تعهدی نخواهد داشت. EPSON هرگونه مسئولیت در قبال کلیه ضمانت نامه تلویحی یا صراحتاً دیگر را از خود سلب می کند، از جمله و نه محدود به کلیه ضمانت نامه های مربوط به عدم قانون شکنی، قابلیت فروش و متناسب بودن برای یک هدف خاص. با پذیرش تحویل این نرم افزار، دولت، هرکدام از مقاطعه کاران اصلی و فرعی، موافقت می کنند که این نرم افزار به عنوان یک نرم افزار کامپیوتری “تجاری” از شرایط عنوان شده در قانون FAR بخش 12 پاراگراف (b) از بخش فرعی 27.405 قانون FAR یا بخش فرعی 227.7202 از DFARS، در صورت امکان، تبعیت می کند، و هیچ قانون یا بندهای مربوط به حقوق داده FAR یا DFARS در مورد تحویل این نرم افزار به دولت کاربرد نخواهد داشت.

اگر نرم افزار را از طریق رسانه از Epson یا فروشنده دریافت کرده اید، Epson تضمین می کند رسانه ای که نرم افزار بر روی آن ضبط شده است از نظر کارکرد و مواد سازنده در شرایط استفاده معمولی به مدت 90 روز از تاریخ تحویل به شما هیچ نقصی نخواهد داشت. تنها فرد مسئول در قبال میزان استفاده از هر محتوایی در هر وب سایت/سرویسی که از این نرم افزار به آن لینک داده می شود، خودتان هستید. EPSON و تولیدکنندگان آن عملکرد یا نتیجه کسب شده از استفاده از این نرم افزار را تضمین نمی کند و نمی تواند چنین تضمینی ارائه دهد. ممکن است این نرم افزار را در چند نسخه مختلف تهیه کرده یا دریافت کنید (مثلاً برای چندین محیط کاربردی مختلف، دو یا چند نسخه ترجمه شده؛ دانلود شده از سرور Epson یا موجود بر روی CD-ROM)، اما بدون در نظر گرفتن تعداد نسخه هایی که دریافت می کنید، همچنان می توانید فقط از رسانه یا نسخه مناسب با مجوز ارائه شده در بخش 1 در بالا استفاده کنید.

همچنین ممکن است بتوانید به روز رسانی یا ارتقاهای مربوط به نرم افزار را در صورت وجود از سایت اینترنتی Epson دانلود کنید. در سال 1999 بنا بر شاخص آزادی اقتصادی فریزر، کشورمان با به دست آوردن نمره 7/4 از کل 10 نمره شاخص در بین 123 کشور جهان رتبه 102 را حائز گردیده بود که از نظر مقدار در مقایسه با سال 1990 موقعیت بهتری را نشان می­داد. این نشریه در سال 1389 و با انعقاد تفاهمنامه با (به ترتیب حروف الفبا) دانشگاه علوم اقتصادی، دانشگاه امام صادق (ع)، دانشگاه بوعلی سینا، دانشگاه پیام نور استان مازندران، دانشگاه صنعتی شاهرود، دانشگاه مازندران از اولین شماره با رتبه علمی پژوهشی منتشر میشود. عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس تصریح کرد: منتشر شدن خبرهایی که از رسانههای آمریکایی منتشر میشود با هدف شرطی سازی فضای جامعه ایران است لذا رسانههای داخلی باید هوشیاری داشته باشند که پرداختن به این خبرها موجب بر هم زدن فضای روانی جامعه و شرطی شدن اقتصاد کشور نگردد.

اگر موافقت کنید که نرم افزار را نصب کنید، هرگونه مورد انتقال یافته به اینترنت یا دستگاه شما، هرگونه مورد جمع آوری داده ها و استفاده از آنها، با توجه به سیاست حریم خصوصی فعلی و جاری Epson خواهد بود، و با نصب نرم افزار شما با جنین سیاست های حریم خصوصی فعلی و جاری که حاکم بر چنین فعالیت هایی است موافقت می کنید. اگر رسانه در مدت زمان 90 روز از تاریخ تحویل به شما به Epson یا فروشنده برگردانده شود، و اگر Epson به این نتیجه برسد که رسانه دارای نقص است به شرط اینکه رسانه مورد سوء استفاده، سوء مصرف، کارکرد اشتباه یا استفاده در دستگاه های دارای مشکل قرار نگرفته باشد، Epson آن رسانه را پس از ارجاع نرم افزار به Epson، از جمله نسخه های هر بخشی از رسانه، تعویض خواهد کرد.

سفیر روسیه ضمن تاکید بر روابط راهبردی دو کشور ایران و روسیه و مراودات عمیق و دوستانه بین دو کشور تصریح کرد: از اینکه انتشار این عکس باعث سوءتفاهم و رنجش خاطر مردم کشور دوست، ایران شده ابراز تأسف میکنم. وی ادامه داد: در اصل تداوم نشست های وین، تداوم برجام محسوب می شود اما مذاکرات باید به شکل عمیق و پیش رفته دنبال شود تا بتواند عوامل پیوند دهنده مذاکرات فعلی با برجام را تقویت کند تا مانع از نقض و بی اعتمادی و بدعهدی در آینده شود . شیراوژن در خصوص مصوبه ناظر بر مراسم معنوی اعتکاف، شرایط برگزاری مراسم اعتکاف را در شهرهای غیر قرمز با ۲۰ درصد ظرفیت مساجد و با رعایت مقررات بهداشتی، سه دز واکسیناسیون و استفاده از ماسک و فاصله گذاری عنوان کرد.

تا حدی که با توجه به شرایط مجوزهای قابل استفاده برای مؤلفه های شخص ثالث هرگونه محدودیت اعلام شده در این توافق نامه با توجه به مؤلفه های چنین اشخاص ثالثی ممنوع باشد، این محدودیت ها در مورد چنین مؤلفه های شخص ثالثی اعمال نخواهد شد. اما در بعضی از ایالت ها و محاکم قضایی، هیچگونه مورد استثنا یا محدودیتی در مورد ضمانت نامه های تلویحی پذیرفته نیست و در چنین ایالت هایی، محدودیت های عنوان شده در بالا ممکن است در مورد شما اعمال نشود. 19.خرید جوهر. برای بعضی از محصولات خاص چاپگر Epson که در آمریکای شمالی به فروش می رسد، این نرم افزار ممکن است گزینه ای را برای خرید جوهر از Epson به شما نشان دهد.

امروزه اقتصاددانان بر این باور اتفاق نظر دارند که وجود تصمیم سازانی چون نهادهای کارآمد پولی و مالی و یک سیستم قضایی کارآمد که «قواعد بازی» معاملات اقتصادی مردم را رقم می زنند و رفتار روزمره کسب و کار آنها را شکل می دهند برای داشتن رشد تولید ملی بالا و پایدار حیاتی اند. در سیستم عامل Mac می توانید با حذف نرم افزارهای “Epson Customer Research Participation” و “Low Ink Reminder” این ویژگی ها را غیرفعال کنید. ۵٫۲٫ صاحب حساب و تمامی کاربران، مسئول حفاظت از امنيت حساب کاربری خود میباشند که شامل مواردی است مانند: “انتخاب گذرواژه ای که سايرين نتوانند حدس بزنند”، “تغيير گذرواژه درصورتی که احساس کنند شخص ديگری گذرواژه آنها را میداند”، “محرمانه نگه داشتن اطلاعات شناسه و گذرواژه”.

Epson هیچکدام از اطلاعات، محصولات یا نرم افزارهای موجود در چنین وب سایت ها / خدماتی را آزمایش نکرده است و بنابراین نمی تواند به هر شکل نماینده آنها باشد. سه کشور بدون اینکه به ایران اطلاع دهند این دیدارها را در قلب پایتخت برگزار کردند. Epson تضمین نمی دهد که عملکرد این نرم افزار بدون هرگونه وقفه، خطا، بدون ویروس یا دیگر مؤلفه های مضر یا هرگونه آسیب پذیری باشد، یا اینکه عملکردهای نرم افزار مطابق با نیازها یا شرایط خاص شما باشد. ممکن است از طریق فراپیوند یا دیگر لینک های کامپیوتری از نرم افزار به وب سایت هایی دسترسی پیدا کنید و از بعضی از سرویس های خاص استفاده کنید که تحت کنترل یا اجرای Epson نیستند بلکه توسط اشخاص ثالث کنترل می شوند.

  • توسعه برنامه­های ترویج فرهنگ کتاب و کتاب خوانی
  • مرتبط با بخش های نفت، گاز و پتروشیمی
  • هدف از توافق و شرح مختصری از موضوع و محدوده کاری
  • شرح مختصری از نقش ها، مسئولیت ها و تعهدات طرفین

همچنین اگر نرم افزار را نصب کنید و سخت افزار Epson را در Epson ثبت کنید، و/یا یک حساب در Epson Store ایجاد کنید و با چنین موارد استفاده ای رضایت داشته باشید، شما موافقت می کنید که Epson ممکن است اطلاعات جمع آوری شده در رابطه با نصب نرم افزار، ثبت سخت افزار Epson و/یا ایجاد حساب Epson Store را ادغام کند، شامل اطلاعات شخصی و غیرقابل شناسایی شخصی، و همچنین از این اطلاعات ادغام شده برای ارسال اطلاعات خدمات و تبلیغات Epson استفاده می شود. این وب سایت ها / سرویس های شخص ثالث دارای شرایط و مقررات متفاوتی هستند و هنگام استفاده و دسترسی به این وب سایت ها / خدمات شخص ثالث، شما از نظر قانون باید از شرایط و مقررات آن سایت ها / خدمات تبعیت کنید.