ملزومات ساخت بک لینک PBN

فرآیند ایجاد بک لینک قوی می تواند به روش های مختلفی انجام شود. PBN همچنین توسط برخی از کارشناسان سئو برای تکمیل روش های دیگر مانند پست مهمان استفاده می شود. از منظر گوگل باید ببینیم کدام روش قابل قبول است و کدام تنبیه خواهد شد.

لینک PBN چیست؟

یک شبکه وبلاگ اینترنتی به عنوان بک لینک PBN نامیده می شود. با توجه به اهمیت لینک های خارجی در سئو، برخی از افراد یک روش میانبر برای به دست آوردن بک لینک های با کیفیت پیدا کردند.

پس از یافتن و خرید دامنه هایی که با استقبال خوبی مواجه شده اند، مدیر سایت دیگر نمی خواهد از آنها به عنوان منبع بک لینک استفاده کند زیرا تاریخ انقضای دامنه به پایان رسیده است. این به آنها اجازه داد تا تعدادی سایت با اعتبار خوب بسازند که به راحتی بتوانند به تنهایی مدیریت کنند و هر از گاهی بک لینک به دست آورند.

مزایای ساخت لینک PBN

سبقت گرفتن از وبلاگ ها یا سایت ها مربوط به ساخت لینک است که مربوط به سئو است. اگر سایتی دارای تعداد زیادی بک لینک باشد، گوگل مطلع خواهد شد که سایت آنقدر جذاب و مفید است که دیگران به آن لینک می دهند.از این رو، گوگل این سایت را بالاتر از فهرست نتایج جستجو قرار می دهد. با این وجود، چرا SEO گاهی اوقات این روش را برای بهبود رتبه سایت از بین تمام روش های لینک سازی انتخاب می کند؟ ایجاد پیوندهای PBN چندین مزیت دارد.

پیوندهای ساخته شده از منابع دقیق باید کنترل شوند

شبکه خرید بک لینک PBN به شما قدرتی بر تمام وب سایت ها می دهد. به این ترتیب می توانید بک لینک های بی ارزش بیشتری را حذف کنید یا در هر صفحه ای که می خواهید بک لینک بسازید.

استفاده از دامنه های معتبر و منتشر شده

با استفاده از روش PBN، نیازی به تلاش زیادی برای دریافت بک لینک از دامنه های معتبر ندارید.در عوض، شما به سادگی باید به دنبال دامنه های معتبر و منتشر شده باشید و آنها را به راحتی و بدون زحمت خریداری کنید تا بک لینک های ارزشمندی دریافت کنید.

موقت اما موثر

ساخت PBN به منظور افزایش فروش در فصول خاص یا شرایطی است که باید فروش خود را افزایش دهید. معمولاً کلمات کلیدی مانند نام محصول یا فروش خدمات فصلی برای مدت کوتاهی مورد هدف قرار می‌گیرند و از برنامه‌های ساخت PBN برای افزایش رتبه خود برای کسب سود سریع استفاده می‌کنند. با این مدت زمان کوتاه، مطمئناً به نتایج مثبتی دست خواهید یافت که تا آخر عمر باقی خواهد ماند.

در شبکه های بک لینک PBN دی بی ای ، لینک بیلدینگ دارای معایب خاصی است.

در حالی که استفاده از شبکه وبلاگی می تواند در کوتاه مدت ترافیک سایت شما را افزایش دهد، اگر گوگل آن را تشخیص دهد، موفقیت به یک فاجعه تبدیل خواهد شد.

پنالتی گوگل

معمولا، آژانس های بازاریابی به مدیران سایت قول افزایش ناگهانی ترافیک و رتبه را می دهند. which of course will come true; But if you are a little aware, متوجه خواهید شد که همه اینها موقتی و در نهایت الگوریتم پنگوئن گوگل است، که وظیفه نظارت بر بک لینک ها را بر عهده دارد، رتبه بندی سایت ها و شناسایی سایت های اسپم، متوجه تخلف خواهد شد. بک لینک ها از PBN ها به عنوان تکنیک های سئو کلاه سیاه در نظر گرفته می شوند. گوگل یا شما را برای همیشه از نتایج جستجو حذف می کند یا اگر تشخیص دهد از این روش استفاده کرده اید جریمه می کنید.

ایجاد بک لینک با PBN زمان زیادی می برد

برای جلوگیری از جریمه های گوگل، پس باید زمان زیادی را صرف نظارت و خرید دامنه های رایگان کنید. به روز رسانی صفحات سایت قدیمی، رفع خطاها و مشکلات، ثبت اطلاعات تماس و لوگو، ایجاد محتوای انحصاری، ایجاد لینک های داخلی در استفاده از سایت های درون شبکه و. به منظور جلوگیری از اینکه گوگل متوجه ساخت شبکه شما شود. زمان زیادی از شما می گیرد و همچنین توجه شما را از سایت اصلی دور می کند. اگر می خواهید از PBN سود کسب کنید، باید در بلندمدت روی آن سرمایه گذاری کنید.

نگهداری و ساخت PBN هزینه بر است

خرید دامنه، خرید هاست، خرید IP اختصاصی، مدیریت سایت ها، تقویت لینک های خارجی و به روز رسانی محتوا.این فعالیت ها زمان و هزینه می طلبد.بنابراین، ابتدا از وجود منابع مالی کافی برای هر مرحله از شبکه قبل از شروع اطمینان حاصل کنید.

پیوندهای PBN از چه طریقی می توانند ساخته شوند؟

ما می توانیم بر اساس نحوه اتصال شبکه های PBN از طریق بک لینک و تعداد سایت های اصلی در داخل سیستم، انواع مختلفی از شبکه ها را ترسیم کنیم. 250 نوع از منابع زبراخی گزارش شده است. مهم است که سایت ها را در شبکه قرار دهید و آنها را به هم پیوند دهید.

0 دیدگاه دربارهٔ «ملزومات ساخت بک لینک PBN»

دیدگاهتان را بنویسید