نگاهی به عملکرد هاشمی، خاتمی و احمدی نژاد

خاتمی همچنین بیان کرد: قانون اساسی یک قانون معمولی نیست بلکه مترقیترین قانون اساسی در دنیا است. علیرضا قاسمی فرزاد ادامه داد: این مدرسه در شعبه وادان به سمت کیلان قرار دارد و ساعت اخذ رای از سید محمد و سید علی خاتمی نیز 13 و 53 دقیقه ظهر امروز بوده است. تصویب رئیس جمهور معین و برای گرفتن رای اعتماد به مجلس معرفی می شوند. اداری به وضع تصویب نامه و آیین نامه بپردازد. تصویب نامه و آیین نامه بپردازد. به تصویب مجلس نیز برسد. به بایدن لقب جوانترین سناتور مجلس سنا را دادهاند. همانطور که در ابتدا اشاره کردم برجام اثر بلندمدت نیز دارد که این اثر همان کنترل انتظارات تورمی است .البته ما تورم را خواهیم داشت و پس از مدتی قیمتها دوباره افزایشی میشود. اثر موانعی هنوز انتخاب نشده، وظایف ریاست جمهوری بر عهده این شوری است. هنوز علت این جدایی معلوم نیست اما گفته میشود که این جدایی کاملا دوستانه اتفاق افتاده است. بانک مرکزی این پول را و با قیمت ثابت پرداخت می کند یعنی تا پایان فروردین با همین 4200 تومان خواهد بود و تغییر نمیکند اما بقیه ارز در داخل یک بازار می آید و قیمت آن را بازار تعیین میکند.

سخنگوی دولت اضافه کرد: البته ظاهراً عمده موارد خواسته شده ایافسی محقق شد اما متأسفانه مشکلات متعددی از گذشته باقیمانده و الان همه بخشهای دولت در کنار مدیران هر دو باشگاه و مسئولان فدراسیون در حل مسائل باقیمانده فعال و دغدغهمند و پایکار هستند و امیدواریم مدیران هر دو تیم و مسئولان فدراسیون فوتبال نیز با انجام وظایف و پیگیریهای خود بتوانند در جهت حل مشکل و حضور تیمهای پرطرفدار ما در لیگ قهرمانان آسیا قدم بردارند. اولین آنها صداقت است که دو طرف باید باور داشته باشند و همچنین به نتیجه رسیدن مذاکره است. دادگاه ها و تعیین صلاحیت آنها منوط به حکم قانون است. من پروندهای داشتم که تخلف زیادی انجام داده بود و به جای حکم تخریب برای مالک 200 میلیارد تومان جریمه تعیین کردم، درحالی که اگر این پرونده به دست کمیسیون توافقات میافتاد، ممکن بود پرونده را با 50-60 میلیارد تومان جریمه، مختومه اعلام کنند.

را امضا می کند و استوارنامه سفیران کشورهای دیگر را می پذیرد. یکی از محورهای شفافیت بودجه به این معنا است که دیگر چنین اتفاقی رخ ندهد و بودجه تراز واقعی داشته باشد. در بودجه فروش 2 میلیون و 400 هزار بشکه نفت و میعانات گازی در روز پیشبینی شده بود. الان بنزین از کشور ما قاچاق می شود، برای اینکه بنزین در اینجا هزار تومان و در ترکیه 10 هزار تومان است. تعیین و قوانین را اجرا می کند. او نگرشها، روشها و عادتهایی را مورد بحث قرار میدهد که برای داشتن یک زندگی خلاقانه نیاز داریم. بنده در جزئیّات مذاکره دخالتی نکردم، بازهم نمیکنم؛ من مسائل کلان، خطوط اصلی، چهارچوبهای مهم و خطّ قرمزها را به مسئولین کشور همواره گفتهام؛ عمدتاً به رئیسجمهور محترم که ما با ایشان جلسات مرتّب داریم و موارد معدودی هم به وزیر محترم خارجه؛ خطوط اصلی و کلّی. مادربزرگش، ملکه ماری، همسر پادشاه جورج پنجم، الیزابت و خواهر کوچکترش مارگارت را در رعایت نکات آداب و رسوم سلطنتی راهنمایی می کرد.

و تا تعیین دولت جدید نخست وزیر به وظایف خود ادامه می دهد. ما به متحدان خود در افغانستان خیانت کردیم، اینکه دولت بایدن همه نیروهای خود را به این شکل بی آبرو خارج کرد، احتمال بروز یک یازده سپتامبر دیگر بالا گرفته است، برای کسانی که در آنجا جنگیدند باید بگویم که شما کار خودتان را انجام دادید، از سرزمین خود دفاع کردید، به خدمتی که کردید افتخار میکنیم، هرگز کسانی را که در افغانستان جا گذاشتیم فراموش نمیکنیم و من در سنا تا روزی که باشم مبارزه خواهم کرد تا مادامی که طالبان حاکم باشد، همه بتوانند خارج شوند. وزارتخانه ها را بپذیرد. وقتی برای اولین بار و پس از عملهای مختلف چهره خود را در آینه دیدید چه حسی داشتید؟ سخنگوی دولت در صفحه شخصی خود نوشت: ممانعت دولت آمریکا از صدور روادید اعضای تیم ملی کشتی ایران بار دیگر نمایان کرد، جابجایی دولتها تغییری در رویه ضد مردمی و ضد حقوقی دولت ایالات متحده ایجاد نمیکند.