وردپرس چیست و چه کاربردی دارد؟

در ادامه، 4مورد از بهترین افزونههای تبدیل سایت وردپرس به اپلیکیشن موبایل را برای شما گردآوری کردهایم. Eclipse یک محیط یکپارچه توسعه نرمافزار است که میتوان از آن به عنوان افزونه برای شخصی سازی محیط کدنویسی استفاده کرد. همچنین اگر به دنبال امکاناتی همچون سئو، رعایت اصول تکنیکی، کیفیت بالا و هزینه مناسب هستید، بایستی شرکت ارائه دهنده خدمات را از تمامی جهات مورد بررسی قرار دهید.

از آنجایی که استفاده عموم مردم از فضای مجازی در جهت آموزش افزایش پیدا کرده، بدیهی است بسیاری از کسب و کارهایی که در این حوزه فعالیت میکنند در جهت راه اندازی وب سایت اقدام کنند. وب سایت این اپلیکیشن در بردارنده تمام اکوسیستم لازم شامل اپلیکیشن کدنویسی، نکات، گالریها، ویدیوهای آموزشی و موارد دیگر است. آیا میخواهید تقویم رویداد، گالری ویدئو، Twitter Feed، Facebook Fan Box و موارد دیگر را به سایت خود اضافه کنید؟ برای مثال، در صورت نیاز به افزودن قابلیتهای جدید و متناسب با دیوایسی همچون موبایل، سیستمهای مدیریت محتوایی از این دست آنطور که باید و شاید کارایی ندارند و به همین دلیل هم باید به دنبال سولوشن دیگری رفت تحت عنوان Headless CMS که در ادامه بیشتر با فیچرهای این سیاماسها آشنا خواهید شد.

زیرا کاربران با استفاده از آن دیگر نیازی به داشتن دانش کدنویسی، صرف هزینههای بالا و دست و پنجه نرم کردن با طراحان سایت را ندارند. یکی از مهمترین مزیتهای وردپرس پشتیبانی کامل از زبان فارسی است. پیدایش: سوئیفت در جولای سال ۲۰۱۰ توسط شرکت اپل توسعه یافت تا توسعهدهندگان iOS به کار با زبان Objective-C نیازی نداشته باشند. چون پایگاههای دادهی SQL تنها بر روی یک سرور اجرا میشوند پس اگر زمانی سرور از کار بیفتد، دسترسی به پایگاه داده ممکن نخواهد بود.

خوب است بدانید که افزونههای نیوک با نام ماژول شناخته میشوند. علاوه بر این، دیگر نیازی نیست که نگران بروز شدن کدهای بکار رفته در اپلیکیشن وب سایت خود باشید؛ چرا که با هر بار بهروزرسانی افزونه، کدهای اپلیکیشن نیز بهروز میشوند. این سیستم مدیریت محتوا به خصوص برای کاربرانی مناسب است که در زمینهی توسعهی وب تجربههای خوبی دارند و برای وب سایتهای ساده و کوچکتر مناسب نیست. انتخاب یک سیستم مدیریت محتوا کار ساده ای بنظر می رسد و در نظر عده زیادی از کاربران امر مهمی نیست اما انتخاب یک سیستم مدیریت محتوا درست که باعث ارتقا کار شما شود، باید با تحقیق صورت گیرد.در ادامه به توضیح و بررسی انواع سیستم های مدیریت محتوا می پردازیم و همچنین نگاهی بر روی بهترین سیستم های موجود می کنیم.

اگر چه وردپرس در طی این سالها تغییرات ظاهری چشمگیری در داشبورد مدیریت خود نداشته، اما در نیوک با ارائه هر نسخه جدید، تغییرات چشمگیری در داشبورد آن ایجاد میشود. وردپرس نسبت به نیوک شناخته شدهتر است و جامعه کاربری گستردهتری دارد؛ اما میتوان گفت که توسعه نیوک به منظور ادغام و سفارشیسازی کار سادهتر و راحتتری است. استفاده از این افزونهها کار راحت و آسانی است و گزینههای پیکربندی و سفارشی سازی در داشبورد مدیریت وردپرس موجود هستند.

این قالب باید به گونهای باشد که کاربران با هر سایز صفحه نمایش بتوانند محتوای صفحات را به درستی مشاهده کنند. از جمله سایت های داخلی که به زبان برنامه نویسی PHP نوشته شده اند می توان به دیجی کالا اشاره کرد. بسیاری از کاربران تلفن همراه، استفاده از این برنامهها را به باز کردن وب سایت در مرورگر موبایل ترجیح میدهند.

در وردپرس از PHP و MYSQL استفاده شده که باعث شده این پلتفرم سرعت بالایی داشته باشد. این سیستم مدیریت محتوا علاوه بر برخورداری از قابلیت user-friendly ، در زمینه رعایت قواعد سئو در ساختار خود نیز دارای کیفیت مناسبی است و این قابلیت را دارا می باشد که بدون نیاز به نصب هرگونه افزونه ای برای سئو، به بهینه کردن سایت برای موتورهای جستجو اقدام کرد و در صورتیکه تمایل به تقویت بیشتر سئوی سایت داشته باشید می توانید از افزونه های آن مانند meta tag plugin – contact forms و site map plugin استفاده کنید. در زمانیکه باید هفته ها وقت و سرمایه برای ساختن یک وب سایت وردپرسی که در آخر هم مشخص نبود چه چیزی از آب در می آمد صرف می شد، وردپرس مانند یک نیروی جادویی به کمک کسب و کارهای مختلف آمد تا بتوانند در دنیای رو به رشد وب جایی برای معرفی خودشان داشته باشند.

برقراری این ارتباط باید از طریق امکاناتی مانند پشتیبانی آنلاین انجام شود. در ادامه به معرفی افزونههایی برای این منظور خواهیم پرداخت. مگنیتو با تولید نقشههای سایت، متا تگها و سایر ابزارهای مورد نیاز در زمینه سئو به صاحبان مشاغل کمک میکند تا با چند اقدام ساده برای شرکت خود یک سایت بسازند. بهترین راه برای دانستن انتظارات از یک شرکت طراحی وب یا آژانس بازاریابی چیست؟ در عوض، یک پورتال مرکزی، میتواند اطلاعات بهروز از هر مکانی را در اختیار آنها قرار دهد. یکی از مزایای بزرگ یادگیری کدنویسی این است که به کودکان می آموزد، درصورت متفاوت بودن جواب آنها با دیگران، مشکلی وجود ندارد.