وردپرس یا کدنویسی؟

چنانچه وردپرس را نصب کنید تولید محتوا و انتشار آن به یک سرگرمی تبدیل خواهد شد. زمانیکه شما میخواهید یک وب سایت راهاندازی کنید، بسته به نوع آن وب سایت، باید یکی از سیستمهای مدیریت محتوا را انتخاب کنید که برای شما مناسبتر است. بعد از اینکه گوگل سرچ کنسول درخواست شما را بررسی کرد، یک پیام تایید دریافت خواهید کرد که نشان میدهد درخواستتان به درستی ثبت شده است. CODE SCHOOL تا حالا بیش از 1 میلیون دانشآموز را در بیش از 237 کشور مختلف آموزش داده است. شما در موتور جستجوی مرورگر خود هرچیزی سرچ کنید، حتما یکی از نتایج آن ویکی پدیا است.

این امر به درک بهتر برند شما منجر میشود که افزایش نرخ کلیک را در پی دارد. همچنین این امکان فراهم میشود که سایت شما نیز در لیست نمایش داده شده برای رقبای موجود در یک رده مشخص نمایش داده شود. بهتر است که سعی کنید از پوستههای اصلی استفاده کنید حتی اگر غیر رایگان باشند، چون اگر از قالبهای نامعتبر استفاده کنید، این امکان وجود دارد که برخی از افزونهها با پوسته سازگار نباشند و شما دچار مشکل شوید، همینطور پوستههای نامعتبر از امنیت پایینتری برخوردار هستند. اسکیما اساسا کدهایی است که به صفحات اضافه میشود و به موتورهای جستجو این امکان را میدهد که اطلاعات بیشتر و بهتری به کاربر نمایش دهند و درک بهتری از محتوای صفحه کسب کنند.

رپورتاژ تبلیغاتی و مطالبی که به قصد همکاری و معرفی سایر برندها نوشته میشود از این خصیصه باید استفاده کنند. از مواردی که میتوان از این خصیصه استفاده کرد نظرات خوانندگان و لینکهای موجود در تالارهای گفتگو هستند. در این قسمت باکسی میبینید که به شما نشان میدهد که آیا URL وارد شده در گوگل هست یا نه. به طور کلی، بالا رفتن تعداد سایتهایی که به سایت شما لینک دادهاند، نشانهی خوبی است و به مرور زمان علاوه بر بهبود رتبه موجب افزایش اعتبار دامنه سایتتان خواهد شد. علاوه بر ثبت دامنه، شما به هاست (وب هاستینگ یا میزبانی وب) هم نیاز دارید.

به طور معمول وقتی محتوایی روی سایت وردپرس خود منتشر میکنید، گوگل بازه زمانی مشخصی برای مراجعه ربات خزنده (Google Crawler) به سایت شما تعیین میکند. ”ugc” در یک لینک به ربات گوگل اطلاع میدهد که این لینک درون محتوای نوشته شده توسط کاربر وجود دارد. در واقع، این کار به راحتی اضافه کردن یا ویرایش محتوای از پیش نوشته شده است.

مخاطبان شما باید به راحتی با وب سایت شما کار کنند و از گذراندن وقت خود در آن لذت ببرند . توجه داشته باشید حتی اگر برنامه نصبی شما رایگان باشد خیلی از مواقع لازم است تا بابت افزونههای اضافی سوم شخص third-party extensions، هر برنامهای که بهوسیله شرکتی غیر از شرکت اصلی یا یک فرد ایجادشده باشد برنامه شخص سوم است، طراحی و خدمات میزبانی سایت هزینهای پرداخت کنید.

این قالب­ها تنوع خیلی زیادی دارد، که شما با توجه به نیاز خود می­توانید یکی از آنها را رایگان استفاده کنید. در بیشتر موارد، فروشندگان سیستم مدیریت محتوا بر آموزش کاربران تاکید دارند تا کاربران بتوانند دانش خود را خیلی سریع بروز کنند و از سیستم و نرمافزار بهترین استفاده را داشته باشند. در سئو بکلینکها همچنان بسیار حائز اهمیت هستند. این روش ابعاد بسیار گستردهای دارد که در این مقاله نمیتوان به تمامی آنها پرداخت.

همچنین از این طریق نشان داده میشود که محتوای مرتبط و با ارزشی در یک سایت دیگر وجود دارد که میتواند برای کاربر مفید باشد. توصیه میشود به صورت دورهای صفحات مهم سایتتان را بررسی کنید تا اگر مشکلی در ایندکس شدنشان هست، مطلع شوید. سالها تجربه در زمینه طراحی سایت و تجارت الکترونیک در کنار بکار گیری نیروهای متخصص، مکمل ما در تحقق آنچه که یک وب سایت کامل و بدون نقص نیاز دارد بوده است، ما معتقدیم موارد زیر شیرازه ی یک طراحی سایت بدون نقص در وب وان را رقم می زنند که همواره سعی شده در کنار ارائه کیفیتی مثال زدنی هزینه ها تا حد ممکن در حداقل باشند.