چگونه Cms سایت را تشخیص دهیم؟

اگر قبلاً یک CMS Weebly برای وب سایت خود دارید، ممکن است به استخدام یک سئوکار خاص Weebly کمک کند تا به شما کمک کند پتانسیل وب سایت خود را به حداکثر برسانید . این امکان وجود دارد که شما یک قالب کلی برای هر برند ماشین خود بسازید و سپس با ساخت شی از آن می توانید اقدام به افزودن جزیئات برای مدل های ماشین خود کنید. به طور کلی میتوان گفت انتشار یک محتوای طولانی بهتر از انتشار همان محتوا در چند صفحه یا نوشته مجزا است. به یاد داشته باشید که یادگیری هیچ کدام از زبان های برنامه نویسی کار چند دقیقه و چند ساعت نیست.

اما برای مدیر یک شرکت یا یک بنگاهدار اصلاً این کار جالبی نبود، که با این کدها و نرمافزارها سروکله بزنند و یا بدتر از آن نمیشود برای درج یک مطلب یا محصول یا خبر جدید یک صفحه جداگانه طراحی و کد نویسی کرد. خروجی را به عنوان کد اسکی نمایش میدهد. نتایج تحقیق MarketingSherpa نشان میدهد که کاربران لینکهایی که دو مشخصه زیر را دارند با احتمال 250 درصد بیشتر از دیگر لینکها کلیک میکنند. همچنین اگر میخواهید شخصا طراحی سایت وردپرسی خود را انجام دهید، دوره آموزش طراحی سایت آرنیکاوب، به شما صفر تا صد آموزشی طراحی سایت و کار با وردپرس را آموزش میدهد.

نام فایلهای تصاویر بسیار مهمند و این یکی از مواردی است که بسیاری از صاحبان سایتهای وردپرسی درست انجام نمیدهند. به عنوان مثال، به جای آپلود تصویری با نام DC0034.jpg، نام آن را به «jpg.سئو-وردپرس» تغییر دهید. همیشه قبل از آپلود فایل تصاویر روی سایت وردپرس خود، آنها را با کلمات واقعی و مرتبط نامگذاری کنید. فایلهای تصاویر را هوشمندانه نامگذاری کنید. اگر از حروف انگلیسی برای نامگذاری فایلهایتان استفاده میکنید، بهتر است همهی حروف را به شکل کوچک به کار ببرید.

از زبان JavaScript برای واکنش نشان دادن سایت به برخی از کار های کاربر استفاده میشود. برخی این کار را دوست ندارند، اما واقعیت این است که با باز شدن لینک در یک زبانه یا پنجره جدید، کاربر ممکن است بعدا دوباره به سایت شما مراجعه کند و زمان بیشتری را در سایتتان سپری کند. اگر در نوشته یا صفحه خود به سایت دیگری لینک دادید، میتوانید یک ایمیل به آنها بزنید و از آنها بخواهید که مطلب شما را به اشتراک بگذارند. شما میتوانید به راحتی وارد سایت rescan شوید و بعد از وارد کردن آدرس وبسایت مورد نظر و فشردن دکمه Check Website اطلاعات لازم را دریافت کنید.

دلیلش نیز این است که گوگل محتوا را از بالا به پایین بررسی میکند و اگر کلمه کلیدی مورد نظر را سریع پیدا کند، احتمال اینکه صفحه شما را به عنوان محتوایی با ارتباط زیاد شناسایی کند بیشتر میشود. خصوصا در تصویر شاخص نوشته یا صفحه مورد نظر. باید نام فایل «jpg.سئو-وردپرس» باشد تا گوگل متوجه شود که این تصویر مربوط به «سئو» و «وردپرس» است. ما با پیدا کردن سیستم مدیریت محتوا مناسب، انتخاب یک نام دامنه، سپس سرویس میزبانی وب مناسب، اضافه کردن تم ها، پلاگین ها و سفارشی کردن ظاهر سایت شروع می کنیم.

اگر امکان داشت و ارتباط کافی برقرار بود، از کلمه کلیدی هدف در نام فایل استفاده کنید. از کلمه کلیدی هدف خود در پاراگراف اول متن استفاده کنید. با افزایش استفاده از اینترنت و ورود مفاهیمی مانند بازاریابی اینترنتی، تبلیغات آنلاین و موتورهای جستجو طراحان وب به این نتیجه رسیدند که تنها نباید به ظاهر و زیبایی وبسایت های خود توجه کنند، بلکه با کدنویسی صحیح و رعایت اصول میتوانند توجه موتورهای جستجو را به خود جلب کرده و بازدیدکنندگان بیشتری را جذب کنند. افزونه های صفحه ساز: افزونه Beaver Builder، Elementor Pro و Wp Bakery (ویژوال کامپوزر قدیم) که به وسیله آنها می توان صفحات وب را سفارشی کرد و گرافیک زیبایی به آنها داد.

بنابراین می توانیم هر عنصر HTML را نیز با این روش چاپ و نمایش دهیم. روش کار CMS چیست؟ قرار دادن کلمه کلیدی هدف در ابتدای محتوا به صورت نامتعارف و به شکلی که معنی درستی پدید نیاید، کار نادرستی است. همواره توصیه میشود که در صورت امکان در ابتدای نوشته یا صفحه خود از کلمه کلیدی هدف استفاده کنید. گاهی تعداد این کلیدواژههای دم دراز چنان زیاد میشود که ممکن است ترافیک ورودی به سایت از آن کلیدواژهها از خود کلمه کلیدی هدف نیز بیشتر شود. همچنین میتوانید از سرچ کنسول گوگل برای مشاهده صفحاتی که برای یک کلمه کلیدی رتبه گرفتهاند استفاده کنید.

گوگل سایتهای تمیز، مرتب و ساختار یافته را میپسندد. از بخش Search Results، گزینهی Queries را انتخاب کنید و نتایج را بر اساس رتبه مرتب کنید و صفحاتی را که رتبهی زیر 20 دارند شناسایی کنید. و دقیقا زیر لینکهای با URL طولانی قرار داشتهاند. در ویرایشگر کلاسیک تنظیمات این بخش درست زیر عنوان پست قرار دارد. نکتهای که باید به آن دقت داشته باشید این است که وردپرس به صورت خودکار، یک URL بر اساس عنوان نوشته تولید میکند. افزونه یوست سئو به صورت خودکار این موضوع را برای شما چک میکند تا اطمینان حاصل شود که این شرط را رعایت کردهاید.

اگر آنها تصمیم بگیرند که مطلب شما را در پروفایلهای اجتماعی خود به اشتراک بگذارند، ترافیک زیادی به سایت شما وارد خواهد شد. در صورتی که برای خرید حضوری باید زمان زیادی صرف شود تا افراد بتوانند کالاهای موردنیاز خود را خریداری نمایند. پیشتر گوگل کل صفحه را ایندکس میکرد. بنابراین، اکنون گوگل اهمیت بیشتری برای پاراگرافها و بخشهای کوچکتر یک متن قائل است و نیازی نیست که تمام تمرکز و تلاش خود را برای بهبود بخش ابتدایی محتوا بگذارید. توصیه ما این است که در هر مطلب خود به حداقل ۲ سایت معتبر لینک بدهید.

توصیه میکنیم که حداقل ۳ تا ۵ لینک داخلی در هر نوشته یا صفحهای که مینویسید قرار دهید. همچنین، آدرس تکراری در یک سایت قابل قبول نیست و آدرس یا Slug هر نوشته یا صفحه باید یکتا باشد. به خاطر داشته باشید که در آدرس URL، فاصله را باید با (-) ایجاد کنید. به این ترتیب، آدرس URL تصاویرتان تمیزتر و مرتبتر خواهد بود.

و بعد از آن برای تمدید این مدت باید مبالغ دیگری پرداخت گردد که بسیاری از کارفرما ها ترجیح می دهند که خودشان وب سایت را مدیریت کنند به همین دلیل در طی سال های گذشته سرویس های متنوعی برای مدیریت بخش های مختلف سایت ها پدید آمد تا صاحبان سایت ها خودشان بتوانند وب سایت را مدیریت کنند .یکی از این سرویس های مدیریتی سیستم مدیریت محتوا یا CMS است که ما می خواهیم در این مقاله به شرح آن بپردازیم .