4 تشکیل جلسه داد

نشریه نیویورک پست آمریکا هم قبلا در گزارشی درباره خانواده پوتین اظهار داشت که شفافیت، مقوله مهمی در سیاست های روسیه به شمار نمی رود و این قضیه در زندگی خانواده پوتین نیز مشهود است. شاخه شامل دسترسی مخاطبان به قیمت – فروش – تبادل نظر – مقایسه و مشخصات انواع پوتین و نیم بوت های شکار می باشد… 34; دانسته و تاکید کرد که اگر به جای رییس جمهوری فعلی آمریکا بود، عملرد بهتری در مذاکره با رییس جمهوری روسیه نشان می داد. دفتر بنیامین نتانیاهو، نخستوزیر پیشین اسرائیل در اواخر روز جمعه با انتشار بیانیهای به سخنان ترامپ پاسخ داد و توضیح داد که چرا تبریک گفتن پیروزی بایدن مهم است. فکر میکنم این اظهارنظر (ترامپ)، یکی از خطرناکترین و ابلهانهترین اظهارنظرهایی است که تاکنون درباره نحوه درمان کووید-۱۹ مطرح شده است. پال هانتر، استاد دانشگاه ایست آنجلیا در آمریکا درخصوص این اظهارنظر ترامپ گفت: ممکن است بچهها به این حرفهای من گوش کنند و درنتیجه بسیار شک دارم که نظر واقعی ام را کجا بیان کنم و آیا اینجا برای طرح این سخنان خوب است یا خیر. در نشست خبری روز سهشنبه ند پرایس، سخنگوی وزارت خارجه آمریکا سوال یک خبرنگار درباره مذاکرات وین را به سمت حمله به دولت ترامپ برگرداند.

در همین مدت از یک نقشه تقریبا قرمز کرونایی به یک نقشه تقریبا آبی رسیدهایم و تمام آن 360 شهری که قرمز بود امروز آبی یا زرد شدهاند. دیوان عالی آمریکا ماه گذشته درخواست جمهوریخواهان ایالت پنسیلوانیا برای ابطال پیروزی جو بایدن، نامزد حزب دموکرات در آن ایالت کلیدی را رد کرد. پنسیلوانیا یکی از ایالتهای کلیدی است که در پیروزی بایدن در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا نقش مهمی ایفا کرد. دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا و نامزد جمهوریخواه انتخابات آمریکا، با انتشار توییتی ادعای جدیدی درباره تقلب انتخاباتی در ایالت پنسیلوانیا مطرح کرد. دونالد ترامپ، رئیسجمهوری پیشین ایالات متحده در مصاحبهای که بخشهایی از آن روز جمعه منتشر شد، بهشدت به بنیامین نتانیاهو، نخستوزیر سابق اسرائیل به دلیل پیام تبریکش به جو بایدن پس از پیروزی او در انتخابات ریاست جمهوری سال گذشته تاخت و او را مورد انتقاد قرار داد. این ادعا در حالی مطرح شده که برخلاف گفتههای ترامپ، نتانیاهو سال گذشته بسیار دیر به بایدن تبریک گفت و این کار را پس از بسیاری دیگر از رهبران جهان انجام داد. وی در کودکی قرآن را نزد شیخ حسین مطهری، پدر شهید مرتضی مطهری فرا گرفت و پس از پایان دوران ابتدایی، دوره متوسطه را در دبیرستان فردوسی مشهد ادامه داد و همزمان در فعالیتهای مذهبی نیز شرکت داشت.

او در پایان خطاب به هوادارانش گفت باید «شجاع» باشند به «مبارزه» ادامه دهند زیرا دموکراتها «بیش از خد زیادهروی کردهاند و نمیتوانند قسر در بروند. رییس جمهور ادامه داد: بعد از شنیدن این جملات آرامشی پیدا کردیم و به حجره برگشتیم و فردا قبل از ظهر شرایط عوض شده بود آیت الله طالقانی به مدرسه فیضیه آمدهاند و سخنرانی بسیار غرا و تاریخی خود را در عظمت شخصیت امام و رهبری امام ایراد کردند و نه تنها شرایط عوض شد بلکه در جهت تثبیت رهبری انقلاب و امام گام بسیار بلندی برداشته شد. «دونالد ترامپ» رئیس جمهور آمریکا گفت که سران کشورهای مختلف با وی تماس میگیرند و میگویند انتخاباتی که در آمریکا انجام شد هرجومرجترین انتخاباتی بوده که در زندگی خود شاهد آن بودهاند. از 81 تا 86 برای بار دوم به عنوان سفیر ایران مسوولیت نمایندگی دائم ایران در سازمان ملل را پذیرفت و به نیویورک اعزام شد. پس از مرگ پدرش در ششم فوریه 1952 به علت سرطان و در سن 56 سالگی، از آنجایی که جرج ششم دارای فرزند پسر نبود، بزرگترین دختر او یعنی الیزابت دوم به مقام ریاست دولت در پادشاهی متحد، کانادا، استرالیا، نیوزیلند، سیلان، پاکستان و آفریقای جنوبی رسید.

به عنوان مثال، یک مقام ارشد وزارت خارجه آمریکا حدود دو هفته پیش اعتراف کرد تحریمها علیه ایران فرسوده شدهاند بدون آنکه نتایج مدنظر واشنگتن را داشته باشند. در این راستا بهواسطه اینکه نابرابریهای منطقهای به یک بحران تبدیل نشود، توصیه میشود دولت دوازدهم تمرکز ویژهای بر موضوع داشته باشد و از همه جهات و به ویژه وجوه ساختاری و نهادی این مسئله را براساس یک برنامه توسعه عادلانه منطقهای در دستور کار قرار دهد. همه جهان این را میدانند و در حال تماشا هستند». در بسیاری از اجلاسهای جهان حاشیه نسبت به متن اهمیت بیشتری دارد که نشست گروه 20 نیز ماهیتی اینچنینی داشت. 14 فروند بالگرد ضد زیر دریایی و کشت دریایی مرلین اچ ام 2 که نسخه ای از بالگرد اگوستا وستلند ای دبلیو 101 است و مابقی بالگردها بالگرد ویدکت نسخه پیشرفته بالگرد لنیکس است که ان نیز دارای نقش ضد زیر دریایی و گشت دریایی البته مسلح به موشک ضد کشتی سی اسکوا با برد 25 کیلومتر است. بنابراین حق مسلم مردم است که بدانند در ملاقات آقای خاتمی با جرج سوروس صهیونیست چه گذشته است که مدعیان اصلاحات (البته برخی از آنها و نه همه آنان) از افشای آن تا این اندازه هراس دارند؟