Want To Get Notified About WordPress Releases?

بدون شک وقتی صحبت از سیستمهای مدیریت محتوا میشود، WordPress بهترین گزینه است زیرا مزایای زیادی را در اختیار ما قرار میدهد اما در عین حال محدودیتهایی وجود دارد که باید قبل از انتخاب این CMS برای توسعهی وبسایتهای تجاری در نظر گرفته شوند. With our famous 5-minute installation, setting up WordPress for the first time is simple.

گزینه هایی برای ارتقاء سایت خود در نظر بگیرید و پرس و جو کنید که آیا سایت مورد نظر شما تمام آنچه با گسترش کسب و کار مورد نیاز است را پشتیبانی می کند یا نه؟ تمامی خدمات طراحی و توسعه سایت دارای یک سال پشتیبانی فنی رایگان میباشد. ازجمله دیگر خدمات مهم و حیاتی درزمینهٔ طراحی سایت، خدمات مربوط به پشتیبانی سایت است. خب، این میتواند یکراه خوب برای اثبات این مسئله به کاربر باشد که اینجا یک فروشگاه واقعی همراه با افرادی آمادهی پاسخگویی و کمک به شما است.با نمایش اطلاعات تماس خود، مشتریان فرصت ارتباط با شمارا پیدا میکنند و بهصورت ناخودآگاه با آشنایی از چگونگی ارتباط با فروشنده، ترغیب به کلیک بر روی دکمه خرید میشوند.روش دیگر ارتباط با کاربر از طریق پروفایل رسانههای اجتماعی است؛ بنابراین میتوانید یک فضای اختصاصی برای پیوندهایی از جنس تلگرم و اینستاگرم ایجاد کنید.

لازم به تذکر است که اطلاعات تماس در هر صفحه نباید مانع از در نظر گرفتن صفحه ” دربارهی ما ” شود.دربارهی ما جایی است که اطلاعات تماس همراه با جزئیات بیشتر تکرار و گسترش میابد. ما وب سایتهایی طراحی میکنیم که عملا مردم را برای کمک به کسب و کار آنلاین شما جذب میکند. این بدین معناست که شما برای توسعه ی کسب و کار خود نیاز به یک وب سایت دارید. نیویورکر یک هفتهنامه ادبی آمریکایی است که از سال ۱۹۲۵ میلادی به صورت هفتگی منتشر میگردد. 90% مصرفکنندگان عقیده دارند بررسیهای اینترنتی مهمتر از مشورت با فروشندهای حرفهای است.با در نظر گرفتن چنین بخشی میتوان انتظار داشت که خرید کاربران آیندهی شما در سایت راحتتر خواهد شد.

چگونه میتوان فروش بیشتری داشت؟ سؤالی که مطمئناً هر شخصی در ابتدای شروع کسبوکار از خود میپرسد! جای تعجبی وجود ندارد که پاسخ به این قبیل سؤالات از طریق فضای مجازی قابلدسترسی است.امروزه 80% از مردم خرید خود را بهصورت مجازی انجام میدهند. شما باید کسب و کار خود را به مردم معرفی کنید تا مشتریان بیشتری را جذب کرده و از این طریق میزان فعالیت خود را بالا ببرید. ایجاد سایت سبب افزایش اعتبار برند شما می شود و کاربران بیشتری به شما اعتماد خواهند کرد. اگر میخواهید حضوری قدرتمند در عرصه کسبوکارهای اینترنتی برای فعالیت خود داشته باشید بدون شک ایجاد یک وبسایت یکی از بهترین راههای پیش روی شما خواهد بود.

یکی از زبان های بسیار محبوب می باشد که به جرات می توان گفت که ۶۰ درصد از وبسایت های تولید شده در اینترنت با این زبان ساخته شدهاند. به طور مشخص سایت اصلی ترین و معتبر ترین پایگاه شما در فضای اینترنت است. در بازار بسیار نابسامان صنف طراحان سایت، شاید یکی از مهمترین و اصلی ترین عواملی که بتوان باعث اعتماد به کیفیت کار پیمانکار شد همین مستندات و مدارک رسمی می باشد زیرا که شرکت طراحی سایت برای دریافت این مدارک از فیلترینگ های خاص و سخت گیرانه دولتی می بایست عبور کند و برای داوری و دادرسی عملکرد پیمانکار در مقابل پروژه کارفرما نیز یک منبع ذی صلاح دولتی پاسخگو خواهد بود .

وردپرس دارای تعداد بیشماری افزونه و قالب رایگان است و تنها کاری که باید انجام دهید انتخاب کردن یکی از آنها برای فرآیند راهاندازی سایت است. تعمیر و نگهداری در وردپرس یک مسئله شخصیه ، شما نمیتوانید بدون بروز رسانی مداوم ازش استفاده کنید و باید زمانی که به روزرسانی کردید، آماده تغییرات در قالب یا پلاگین های خود باشید. با استفاده از برخی ابزارها می توانید حتی بدون یک خط کدنویسی بازی هم بسازید.

از همه اینها گذشته، این اپلیکیشن توسط متخصصان گوگل طراحی شده است؛ پس نباید از کیفیت و قابلیتهای پیشرفته آن تعجب کنیم. اکنون فرض کنیم که سایتی برای فعالیت و محصولات خود راه اندازی نموده اید. به طور کلی می توان گفت که اگر شما در حال راه اندازی سایتی هستید که اساس آن بر روی سیستم محتوای وردپرس راه اندازی شده است، بهتر است از همان ابتدای کار به جای استفاده از هاست معمولی از یک هاست وردپرس برای سایت خود بهره ببرید.

درصورتیکه که شما صاحب یک فروشگاه در سطح شهر هستید بهراحتی میتوانید آدرس فروشگاه خود را در ویجت گوگل مپ بهطور رایگان تنظیم کنید؛ بنابراین مشتریهای شما میتوانند در هرزمانی فروشگاه را پیدا کنند و از موقعیت مکانی خود نسبت به شما آگاه شوند.دستهبندیهای خود را در بالای صفحه ارائه دهید.

حتی وجود یک آیکون ساده برای ارسال رایگان محصول میتواند نقش مهمی در خرید و یا عدم خرید فرد ایفا کند.ما تلاش میکنیم تا بهترین روشهای طراحی وبسایت الکترونیک، از صفحه اصلی تا سبد خرید برای یک فروشگاه اینترنتی سودآور را به شما ارائه دهیم.ساعات فعالیت و آدرس خود را نمایش دهید. یک شرکت طراحی سایت حرفه ای شامل تیمی از متخصصان است که می دانند چگونه ترافیک سایت شما را به لید و مشتری تبدیل کنند. یک وبسایت حرفه ای می تواند وجه تمایز خوبی با رقبای شما باشد. تا زمانی که یک ساختمان به انتهای کار خود برسد، مراحل زیادی را پشت سر گذاشت!

خب؛ با توجه به این واقعیت که تعداد زیادی CMS وجود دارد، تصمیمگیری برای انتخاب، نسبت به گذشته سختتر شده است. با توجه به چنینی موضوعی خدمات بهروزرسانی وبسایت از جایگاه ویژهای در بین خدمات شرکتهای طراحی سایت برخوردار است؛ بنابراین، ازجمله دیگر خدمات طراحی سایت میتوان به خدماتی در حوزه بهروزرسانی سایت که شامل قرار دادن مطالب جدید، محصولات جدید، خبرها و غیره است، اشاره کرد. با توجه به اهميت بالايي كه پايگاه هاي اينترنتي در دنياي تجارت دارند،معمولا مديران ارشد شركتها تمايل دارند خود شخصا بر محتويات آن نظارت داشته باشند اين در حالي است كه آنان معمولا فاقد دانش فني در مورد نحوه طراحي و توليد و ايجاد تفكرات در يك سايت اينترنتي هستند.

در این روش بدون دانش برنامه نویسی و با استفاده از تعدادی نرم افزار تولید محتوای تحت وب، مانند Word Press، Joomla، DotNetNuke و… نکاتی که در ادامه آوردهایم برای آن دسته از افرادی است که از صمیم قلب میخواهند برنامه نویس شوند، اما برای شروع کار با مشکل روبرو هستند.

مهم است که گشتوگذار در سایت نیز راحت بوده تا کاربران بهآسانی به سمت محصول دلخواه خود بروند؛ اما حتی پس از امادهسازی چنینی فضایی شما باید بدانید که کار اینجا تمام نمیشود و باید سایت را بهاصطلاح زنده نگهدارید. این موارد بیشتر جنبه فنی و اجرایی دارند، اما کارفرما باید حساسیت آنها را درنظر بگیرد تا به بهترین نتیجه از اجرای فنی دست پیدا کند. 5. قابلیت های مورد نیاز سایت که پس از مدت ها فعالیت ممکن است وجود یا عدم وجود آنها ما را به چالش بکشد یا فرصت آفرین باشد.